rss
08/12/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Останній фільм дитинства

Срібним прощальним дзвоном в небі заграє тиша,

Перші слова про мрії швидко у небо злетять,

А за вікном печально вітер верби колише,

І перший дорослий ранок просить ще почекать.

Щороку школа українознавства ім. Андрея Шептицького при парафії св. Йосипа Обручника у Чикаго проводжає своїх десятикласників у самостійне життя - не став винятком і цьогорічний останній дзвоник.

Title  Title

 

Проте завжди у такий день щемить серце не лише у випускників, а й у всіх присутніх. Відзняли свій останній фільм дитинства дев'ятеро учнів школи - Софія Блажко, Володимир Дилин, Вероніка Козак, Анастасія Лукань, Анастасія Мельничук, Софія Петришин, Юрій Ржим, Микола Старанчак, Софія Старанчак. А історія їхнього фільму-серіалу розпочалась у вересні 2008 року і тривала до червня 2019 року. Йшли в ногу із своїми дітьми і батьки, допомагали долати труднощі і вчителі.

 

Title Title

Стоять гуртом учителі врочисті,

Про наші долі гомонять.

Спасибі вам за душі ваші чисті,

За жар сердець, що полум'ям горять.

Title  Title

 

Довгою і важкою, та, водночас, цікавою, незвичайною та пізнавальною була дорога. І свято у школі українознавства, присвячене спогадам дитинства, було незабутньо-щемливим та, разом з тим, вступом у вже доросле життя. І молебень у церкві св. Йосипа Обручника, і напутні слова отця Миколи Бурядника про те, що потрібно любити, вчити, вдосконалювати рідну українську мову - все залишиться у пам'яті не лише цьогорічних випускників, а й усіх учнів школи! Схвильованими у цей святковий день були не лише десятикласники, але й найменші учні школи - дошкільнята, які прощалися з передшкіллям і були ще нестримно дитячими та майже вже дорослими першачками! Сказали своє прощальне слово і четвертокласники - і їм уже вирушати у старші класи без своєї першої вчительки!

Title  Title

 

Прощальний вальс, вітання та дарунки від представників «Самопомочі», напутні слова батьків, слова вдячності від випускників - невже так швидко та непомітно злетіли роки навчання, невже ті, кого вчора за руку привели до школи батьки, готові вже до самостійного життя?! Не віриться ні батькам, ні вчителям, ні усім, присутнім у залі...

 

Спасибі, матусю, за ночі безсонні,

За лагідність серця і мудрість буття.

Без тебе, рідненька, не було б ні сонця,

Ні радості, щастя, не було б життя.

За тебе я молюсь щодня,

Бо що без тебе в світі я?

Горе чи нещастя, чи біда яка,

Всіх нас виручає татова рука.

 

Title Title

 

Свято пролетіло непомітно, залишивши сподівання на щасливе продовження останнього фільму дитинства для випускників та їхніх сімей! Хочеться побажати винуватцям свята успіхів у житті, досягнень у майбутньому, не боятися ставити високі цілі та йти до них з Божою допомогою та гордо несучи ім'я українця! Щасти вам!

 

Світлини Тетяни Дрожжиної

 

Презентація книги владики Венедикта (Алексійчука) «Таїнство зустрічі» в Українському національному музеї (Чикаго)

Бісерна терапія

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com