rss
08/03/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Як співробітники оцінюють своїх начальників та на що готові заради керівної посади?

Абсолютна більшість (83%) пошукачів хотіли б обіймати керівну посаду - такі результати показало опитування, яке проводив HeadHunter Україна серед користувачів порталу. При цьому практично кожен третій опитаний вважає керівну посаду складною. Майже стільки ж тією чи іншою мірою незадоволені на сто відсотків своїм керівником - вважать, що або йому/їй є куди розвиватись, або взагалі людина посідає чуже місце.

 

Можливість безпосередньо впливати на процес та результати роботи, побудувати кар'єру та підвищити соціальний статус, більше заробляти - всі ці причини надихають пошукачів замислитись над здобуттям керівної посади. Водночас, пошукачі розуміють, що така посада передбачає не тільки більше можливостей, але й більше обов'язків. Так, практично всі опитані (97%) заявили про те, що готові підвищити рівень кваліфікації, якщо це буде умовою отримання керівної посади. І лише 3% респондентів або ще не замислювались над цим, або взагалі не згодні на активні дії заради керівної посади.

  Title

Найдоречнішим варіантом для здобуття нових кваліфікаційних рівнів 65% опитаних назвали відвідування тренінгів та спеціалізованих курсів із відповідної тематики. Майже кожен шостий респондент впевнений у тому, що зможе вирішити проблему з браком кваліфікації для одержання керівної посади шляхом самоосвіти. Ще 12% опитаних вірять у силу онлайн-навчання. Найменш популярний варіант - навчання у ВНЗ (без уточнення формату). Йому надали перевагу лише 6%. При цьому, серед іншого, респонденти зазначали, що для них актуальними є варіанти навчання шляхом менторства/наставництва та рекомендацій або практик. Такі формати будуть доречними, скоріше, у разі делегування повноважень від попереднього керівника.

Варто зазначити, що більша частина респондентів (44%), оцінюючи професійні здібності своїх керівників, назвали їх достатніми для роботи, яку вони виконують. А от майже кожен третій (36%) своїм начальником тією чи іншою мірою незадоволений: четверта частина опитаних озвучує запит щодо потенційного розширення професійного кругозору і навичок своїми керівниками, ще 12% опитаних вважають, що їм потрібен інший керівник, причому, 5% уже мають на увазі конкретних кандидатів.

Складність керівної посади респонденти оцінюють по-різному, проте більшість (69%) опитаних впевнена, що все залежить від особистості керівника, його (її) вмінь та ставлення до роботи. Майже кожен третій (27%) вважає таку роботу дуже складною. На противагу їм 3% респондентів дотримуються думки, що бути підлеглим важче.

Підсумовуючи, хочеться зазначити, що більшість респондентів досить серйозно сприймають роль керівника та не перебувають в ілюзіях щодо того, що така робота дуже легка. При цьому вони досить оптимістично оцінюють свій потенціал (у разі виникнення пропозиції обійняти вакантну керівну посаду) і готовність до освоєння нових професійних горизонтів, а от, оцінюючи потенціал інших на посаді (своїх) керівників, не так щедро роздають кредити довіри.

Джерело: «HeadHunter Україна»

 

Бізнес-план № 2

Обережно: «One Ring» — новий вид телефонного шахрайства

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com