rss
08/20/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#358

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Спорт \ Україна – серед лідерів Ради Європи у боротьбі з корупцією в футболі

Україна є однією з п'яти країн-членів Ради Європи, яка на законодавчому рівні забезпечила боротьбу з договірними матчами у футболі.

 

Про це йдеться у заяві Ради Європи про набуття чинності з 1 вересня конвенції проти маніпулювання спортивними змаганнями, - повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Страсбурзі.

«Конвенція Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями, також відома як конвенція Маколіна, набуде чинності з 1 вересня», - заявили в організації.

Як уточнюється, на даний момент лише п'ять країн-членів ради Європи - Україна, Норвегія, Португалія, Молдова та Швейцарія - підписали зазначену конвенцію.

«Конвенція є вагомим кроком у боротьбі проти корупції у спорті та отримала підтримку у головних спортивних організаціях і серед партнерів, включаючи ФІФА і УЄФА», - заявив генеральний секретар РЄ Турбйорн Ягланд. Він закликав усі країни-члени якнайскоріше підписати і ратифікувати документ.

Конвенція Ради Європи від 2014 року проти маніпулювання спортивними змаганнями є єдиним юридично зобов'язуючим міжнародним договором, який просуває глобальну співпрацю у протидії корупції у спорті.

Україна ратифікувала конвенцію у 2016 році.

Український футбол: простір «договірняків»

У Грузії затримали 11 футболістів у справі про «договірняки»

ТЕНІС#2019-33 (08/15/2019)
ПЛАВАННЯ #2019-32 (08/08/2019)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com