rss
01/23/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#368

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Наша духовність \ Архієпископ Даниїл відвідав Маріуполь – місто-порт Східної України, на відстані десяти кілометрів від поля бою

Перебуваючи з офіційним візитом в Україні, Високопреосвященний Архієпископ Даниїл мав нагоду приєднатися до архіпастирської подорожі Блаженнішого митрополита Епіфанія (Предстоятеля Православної церкви України) до Маріуполя, міста на березі Азовського моря та Донецької єпархії ПЦУ.

Title  Title

 

Title Title

 

Перебуваючи на відстані близько десяти кілометрів від поля бою, а також від місцевостей, які окуповані російським агресором, архієпископ Даниїл мав нагоду поспілкуватися з чоловіками і жінками Збройних сил України від імені Предстоятеля УПЦ США Високопреосвященного митрополита Антонія. Спілкуючись з військовослужбовцями 79-ї бригади, владика Даниїл подякував їм за службу, за те, що бережуть мир і спокій, наголосив на тому, що вони - сучасні герої, які захищають Маріуполь. Блаженніший Епіфаній побажав воїнам усіляких гараздів, попросив для них Божого благословення, а також нагородив декого з них медалями архістратига Божого Михаїла та благословенними грамотами з відзнаками.

Title Title

 

Протягом дня, супроводжуючи митрополита Епіфанія, владика Даниїл зустрівся також із переселенцями з окупованих територій, людьми похилого віку та дітьми, котрі потребують не тільки матеріальної підтримки, але, передусім, Євангельської Правди миру, злагоди, надії та любові.

Title Title

 

З молитвою на устах та користуючись нагодою, Високопреосвященний Архієпископ Даниїл передав фінансову допомогу Товариства святого Андрія Первозванного (однієї з організацій УПЦ США, головою якої є протодиякон Ігор Махлай) правлячому архієрею Донецької єпархії ПЦУ - архієпископу Сергієві.

 

Title
 

 

Любі отці, парафіяни та прихожани УПЦ США, дякуємо вам за жертовність, любов та опіку людьми східної частини України у нелегкий для них час.

 

Прес-служба Ukrainian Orthodox
Church of the USA

 

Храм Успіння Божої Матері в Люрді

Архіпастирський візит архієпископа Даниїла до Української православної парафії св. Миколая у місті Трой, штат Нью-Йорк

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com