rss
11/18/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#364

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ В Австрії вперше відбудеться літній пластовий табір
Title  
 Фото зі сторінки PLAST – Ukrainischer
Pfadfinderbund in Оsterreich у Facebook

 

Пластова група в Австрії цього літа вперше організовує Літній пластовий новацький і юнацький табір, який пройде у спеціалізованому скаутському комплексі під Віднем.

Про це в коментарі власному кореспондентові Укрінформу повідомила голова Пластової групи в Австрії Оксана Водотика.

«Цього літа ми вперше проводимо Літній пластовий новацький і юнацький табір в Австрії. Це стане визначною подією не лише для пластунів та їхніх родин, а й для всієї історії існування Пласту в Австрії. Таким чином буде продовжена традиція, яку ще десятки років тому запровадили перші українські пластуни на теренах Австрії», - заявила вона.

У табір, який триватиме з 27 липня до 3 серпня, зголосилося 28 новаків та 28 юнаків, а також 15 виховників з Австрії, Італії, Кенії, Німеччини, Польщі, США, Чехії, Швеції та України. Половина з них - пластуни з діаспори, половина - пластуни з України (Львова, Маріуполя, Самбора, Тернополя, Ужгорода).

«Половину учасників табору було запрошено з України не випадково. Ми віримо, що подібні подорожі в закордонні пластові табори матимуть для них значний емоційний і світоглядний ефект, збагатять їхній культурний досвід і розвинуть соціальні навички. Зрештою, коло друзів з усього світу - це неперевершене надбання», - зазначила О. Водотика.

Тематика табору, який матиме назву «Подорож до країни Завтра», буде присвячена сталому розвитку та збереженню культурних і природних надбань. Для новаків (8-11 років) передбачене проживання у будинку в кімнатах, для юнаків (12-15 років) - у власних наметах на терені табору.

У програмі - традиційні пластові ігри, гутірки та майстерки, теренові ігри та піонірки, співи і забави при ватрі, пішохідні мандрівки з великим вибором маршрутів, а також зміцнення командного духу під час змагань у канатному парку поруч з табором.

Крім того, заплановані пізнавальні екскурсії до природного парку Фьоренберге, замку Ліхтенштейн та підземних гротів Хінтербрюлю. Гості з України також матимуть два дні позатаборової програми.

Кошти на екскурсії та додаткові два дні для пластунів з України вдалося зібрати під час благодійної кави в українській церкві святої Варвари у Відні.

«Ми ставимо за мету об'єднати в таборі пластунів з діаспори та з України в роботі над спільними проектами і завданнями, створити обмін між ними культурним та пластовим досвідом. Пластові традиції і практичні надбання десятиріч існування Пласту в діаспорі наразі отримують новітні риси розвитку в Україні і можуть значно збагатити пластовий досвід діаспорян. Також для нашої молоді, яка живе за межами України, цінним буде живе спілкування зі своїми однолітками з України», - зазначила голова Пластової групи в Австрії.

«Я – українець. Оце і вся моя автобіографія!»

Святкування 65-рiччя Української Православної Церкви св. Юрія Переможця

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com