rss
05/29/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Американським компаніям тимчасово дозволили провадити бізнес з китайською компанією Huawei

Міністерство торгівлі США видало генеральну ліцензію, яка дозволяє на тимчасовій основі (впродовж трьох місяців) американським компаніям провадити бізнес з китайською корпорацією Huawei, а також майже зі 70-ма її філіями, що є за кордоном.

Про це в Мінторгівлі США офіційно повідомили в понеділок, - передає власний кореспондент Укрінформу.

«Бюро з питань промисловості й безпеки Міністерства торгівлі США повідомило про видачу тимчасової генеральної ліцензії щодо внесення змін до Регламенту про експортне адміністрування з метою дозволити конкретні й обмежені операції з експорту, реекспорту та передачі товарів компанії Huawei Technologies Co. Ltd., а також її 68 філіям», - зазначається в повідомленні.

При цьому уточнюється, що генеральна ліцензія набула чинності 20 травня й триватиме 90 днів.

Як підкреслили в американському відомстві, тимчасова генеральна ліцензія надає дозвіл, зокрема, на продовження роботи чинних мереж та мобільних послуг. Дозвіл також поширюється на дослідження у сфері кібербезпеки.

По завершенню 90-денного терміну Міністерство торгівлі може прийняти рішення щодо продовження дії тимчасової ліцензії.

Минулого тижня президент США Дональд Трамп запровадив надзвичайний стан у сфері комунікацій, щоб обмежити загрозу з боку Китаю та інших країн у вигляді крадіжки технологій, промислового шпигунства та інших викликів. При цьому, китайська компанія Huawei потрапила до «чорного списку», що означає фактичну заборону продажу чи передачі технологій американського виробництва китайському телекомунікаційному гіганту.

Компанія Huawei опинилася під тиском американської влади через підозри у промисловому шпигунстві й передаванні інформації китайському уряду.

Трамп зустрінеться з принцом Чарльзом у червні

Новообраний мер Чикаго та олдермени присягнули на вірність Чикаго

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com