rss
09/18/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#360

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Новини \ Міжнародний огляд \ Війська США у Польщі є сигналом для Росії, – Качинський

Розташування американських військ на постійній основі у Польщі буде сигналом для Кремля, що можливі спроби порушити кордон країни дорого йому коштуватимуть.

Про це в інтерв'ю виданню Gazeta Polska заявив лідер правлячої у Польщі партії «Право і Справедливість» (PiS) Ярослав Качинський.

«Постійна присутність армії США у нашій країні означає зростання рівня нашої безпеки. Це - чіткий сигнал для Росії, що порушення нашого кордону дуже дорого коштувало б для неї, надзвичайно дорого», - заявив Качинський.

За його словами, у Польщі Росія завжди «дуже ефективно» використовувала свою агентуру, яка може діяти під різними прапорами.

Качинський наголосив, що в історії Польщі «люди Москви» досить часто виступали в різних ролях, зокрема й осіб, які захищали польські традиції, свободу і незалежність.

Лідер PiS зазначив, що він про це говорив ще на початку 90-х років, а зараз ця теза є навіть «ще більш актуальною».

Як відомо, проти присутності американських військ у Польщі виступає антисистемне радикальне угруповання «Конфедерація Корвін Браун Лірой Націоналісти», яке також має у своєму арсеналі антисемітські, антиєвропейські та антиукраїнські гасла. Багато членів цього руху мають відверто проросійські погляди, відвідують Росію, зокрема, й окупований Крим.

Польща проводить активні переговори зі США про розміщення на території країни американських військ на постійній основі. Як зауважують представники польської влади, переговори перебувають на останній фазі і незабаром очікується їхнє позитивне завершення.

На 12 червня планується зустріч у Вашингтоні президентів США та Польщі Дональда Трампа й Анджея Дуди.

Наразі в рамках передової присутності на ротаційній основі у Польщі дислокуються підрозділи збройних сил США чисельністю понад 4,5 тис. осіб.

 

У Франції сотні нелегалів захопили аеропорт

Албанію можуть позбавити безвізу з ЄС – Нідерланди подали запит

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com