rss
04/21/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Мей «зробила поступку» уряду заради компромісу щодо Brexit

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила депутатам, що вони мають «єдиний і останній шанс» здійснити вихід країни з ЄС, проголосувавши за доопрацьовану Brexit-угоду.

 

Про це повідомляє BBC.

«Тереза Мей заявила депутатам британського парламенту, що вони мають один і останній шанс провести Brexit, підтримавши її нову доопрацьовану угоду про вихід країни з ЄС», - йдеться в повідомленні.

Якщо британські законодавці підтримають цю угоду про Brexit, то зможуть провести голосування з приводу нового референдуму про вихід Об'єднаного Королівства з ЄС. Адже Мей запевнила, що її уряд включить у свій законопроект про вихід з ЄС вимогу, щоб законодавці проголосували щодо цього питання. Британська прем'єр-міністр назвала це «поступкою зі свого боку» заради компромісу.

Зазначимо, що Тереза Мей у парламенті представить депутатам нові пропозиції до законопроекту про Brexit. Як повідомляє BBC, в плані, зокрема, прописана пропозиція щодо тимчасових митних відносин з ЄС до наступних загальних виборів, заходи щодо захисту навколишнього середовища та прав працівників.

Зазначається, що законопроект буде поставлено на голосування на початку червня, і в разі його провалу прем'єр-міністр, ймовірно, буде змушена піти у відставку.

Як відомо, британський парламент уже тричі провалив голосування за угоду про Brexit. Внаслідок цього в країні сталася політична криза, а сам її вихід з ЄС був відтермінований до жовтня цього року.

Колишній менеджер Danske Bank розповів про роль брата Путіна у відмиванні грошей

Вкладати час і любов в Україну… Світовий Конгрес Українців планує співпрацювати з президентом В. Зеленським

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers