rss
05/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Святкування 65-рiччя Української Православної Церкви св. Юрія Переможця

12 травня парафіяни i гості церкви св. влмч. Юрія Переможця в Ярдвілі, Нью-Джерсі, зібралися на Літургію з нагоди храмового свята.

 

Title
 

 

Привітати громаду завітали Предстоятель Української Православної Церкви у США Митрополит Антоній і архієпископ Даниїл у супроводі семінаристів. На порозі церкви високоповажних гостей зустріли хлібом-сіллю голова парафіяльної управи п. Георгій Штандер і заступник п. Анатолій Мoстрoвський. У притвoрi всіх вітав владик настоятель митрoфoрний прoтoiєрей o. Петро Левко.

Title  Title

 

Розпочалася свята Літургія. Щиро і трепетно звучали молитви, проникливо співав хор. Серця віруючих наповнилися світлом і благодаттю. Митрополит Антоній освятив ікони вівтаря i привітав із закінченням розпису святого храму, зі 65-ю річницею парафії i Престольним святом.

 

Title Title

 

Владика нагородив почесними медалями та грамотами активних учасників за внесок у розвиток, надбання i розпис церкви св. Юрія Переможця. Після церковної служби парафіяни і гості церкви рушили до зали, де чудoвими квiтами пх зустріла голова сестринства п. Оля Зелезнoк зі сестрицями.

Title  Title

 

Сестриці з великою любов'ю i стараннями накрили столи вишуканими смачними українськими стравами. Обід проходив у атмосфері миру, злагоди, великої подяки за можливість зібратися разом. Владики Антоній і Даниїл вручили сестрицям і вчителям квіти і висловили подяку всім, хто доклав зусиль до організації та проведення свята.

Настоятель церкви о. Петро Левко з приємністю запросив на сцену учнів школи українознавства, якою він опікується протягом багатьох років. Школярі розвеселили гостей своїм концертом. Звучали знайомі з дитинства ліричні вірші і пісні, присвячені матерям. Батьки і вчителі також брали участь у концерті дітей. Учні зі сцени весело й оригінально привітали архiєпискoпа Данипла з річницею висвячення у сан владики.

Title  Title

 

Виступ школярів завершував церковний гімн України «Боже великий, єдиний...». На сцену вийшов церковний хор, щоб підсилити ніжні дитячі голоси у такій духовній молитві. Присутні радо вітали оплесками старання дітей. Пан Зенко Галькович із дружиною Оленою традиційно зробили подарунок учням. Від Української Національної Федеральної Кредитної спілки в Нью-Йорку він подарував чек для фінансової підтримки школи.

Свято тривало. Настрій у всіх був чудовий. Школярі з двома кошиками гвоздик вітали в залі жінок. Діти роздавали матерям квіти - вчилися робити добро, приносити радість, висловлювати подяку і шану. У кожного гостя залишилися найкращі відчуття і світлі спогади про свято.

Фотографії Юрія Нiкoлюкiна

 

«Я – українець. Оце і вся моя автобіографія!»

У Вашингтоні обговорили, як зберегти українську освіту в США

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com