rss
09/20/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#360

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Здоров’я \ Профілактичний курс крапельниць не запобігає хворобам серця

Очільниця МОЗ Уляна Супрун розвіяла міф про те, що профілактичний курс крапельниць та уколів підтримує серце і допомагає запобігти ускладненням. Про це Супрун повідомила у Facebook.

Супрун зазначила, що внутрішньовенні та внутрішньом'язеві ін'єкції - це спосіб швидкого «доправлення» ліків до організму, який має використовуватись при важких та невідкладних станах. Тому абсолютно неприпустимо без нагальної потреби застосовувати внутрішньом'язеві, а тим більше, внутрішньовенні ін'єкції та крапельниці.

По-друге, за словами очільниціМОЗ, найбільш поширені в Україні так звані кардіопротектори (морфолінієва сіль тіазотної кислоти, солі аргініну, мельдоній та інші) зараховують до лікарських засобів без доведеної ефективності.

«Це означає, що в теперішній час відсутні або вкрай обмежені докази їх клінічної та прогностичної ефективності у хворих на серцево-судинні захворювання, і саме тому ці ліки не внесені до сучасних міжнародних та національних рекомендацій і протоколів лікування серцево-судинних захворювань», - додала вона.

Супрун зазначила, що періодичні крапельниці - не лікування, адже лікування більшості хронічних захворювань передбачає тривале - протягом довгих років - застосування ліків, які покращують не тільки самопочуття хворого, а й запобігають розвитку важких ускладнень, що загрожують життю.

«На жаль, сьогодні ми не можемо вилікувати гіпертонічну хворобу або ішемічну хворобу серця, проте ми можемо утримувати артеріальний тиск у межах норми та сповільнити прогресування захворювань завдяки оптимально підібраній для кожного пацієнта медикаментозній та немедикаментозній терапії», - наголосила очільниця МОЗ.

Малопомітні, але дуже небезпечні: кожен другий кліщ переносить хворобу Лайма!

Ще треті півні не співали, ніхто ніде не гомонів…

ДЦП – не вирок#2019-37 (09/11/2019)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com