rss
05/20/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Святкування Дня матері в церкві Святої Покрови

Мати!

Найдорожче ім'я на землі!

Скільки ласки, тепла і любові

В слові цім, що потрібно усім -

і дорослому, і малюкові.

 

Щасливі ми, що народились у славній Україні. Тут - корінь роду українського, що сягає сивої давнини, споконвічних добрих традицій, які ми сьогодні відроджуємо. Одна з найдавніших традицій - свято Матері, що відзначається у другу неділю травня.

 

Найрідніші, наймиліші у світі матері! У нас перед очима завжди ваші лагідні руки, уважні очі, ніжне і велике любляче серце, таке безмежне, в якому вміщається велика любов до своїх дітей від того часу, коли вони були ще в материнській утробі...

Травень - це місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила на хресну дорогу свого єдиного сина - Спасителя людства. Друга неділя травня - це Неділя мироносиць. У своїй проповіді у Патріаршому соборі в Києві Блаженніший Святослав наголосив: «Сьогодні, у другу неділю після Пасхи, Христове Євангеліє запрошує нас у втаємничене дивне паломництво. Ми сьогодні услід за жінками-мироносицями прийшли сюди, до княжого Вишгороду, до цього давнього уділу рівноапостольної княгині Ольги для того, щоб тут зустріти Воскреслого Христа.

Title  Title

Ми прийшли у цій десятій ювілейній прощі до цього першого і найважливішого паломницького місця давньої Київської Русі для того, щоб сповнилися сили Божественної любові, для того, щоб отримати цю надію, щоб стати носіями доброї новини Христового Євангелія сучасним людям».

 

Title
 

 

Всі ми знаємо, що коли жінки-мироносиці прийшли до гробу Господнього, то вони не знайшли там Ісуса Христа. Ангел, який очікував їх там, сповістив їм, що Христос Воскрес!

Великою радістю для нас є те, що в таку чудову неділю ми святкували День матері.

Title Title

 

День матері - улюблене свято для всіх. Насамперед, ми прославляємо нашу Небесну Матінку і просимо в молитвах ласки і заступництва перед Господом, захисту від всього злого і допомоги.

У цей день діти стараються бути дуже чемними, вітають своїх рідненьких матерів і улюблених бабусь, дарують їм квіти, повагу і любов. А наші шановні чоловіки в цей день стараються показати, що вони такі чемні і добрі, аж не віриться, що це так звана сильна половина людства. Вони стараються догодити жінкам, радо дарують квіти і навіть готують обід. Побільше б таких днів!

Отаким гарним це свято запам'ятається всім жінкам у парафії Святої Покрови.

 

Title
 

 

Після Служби Божої отець Анатолій щиро привітав усіх жінок із Днем матері і побажав усіх земних благ і Господнього благословення.

Голова парафії Дмитро Костюк від імені всіх чоловіків запросив жінок на святковий обід, який був приготовлений чоловічою половиною парафіян.

Це було дуже приємно і зворушливо.

Всі зайшли до церковної зали, де після спільної молитви мали можливість пригоститися чудовим смачним обідом.

Приємним сюрпризом і подарунком для матусь був виступ маленьких артистів, з якими працювала і яких начала Галина Кубишин. Потрібно відзначити, що пані Галя вже не вперше організовує концерт до святкових днів, за що їй велика подяка від усіх парафіян і від парафіяльної управи. До речі, цього дня п. Галина зробила добру справу, гідну наслідування, - подарувала надзвичайно гарні вишиті рушники церкві Святої Покрови, які були освячені після Служби Божої.

Гарно, мирно і затишно почуваються люди, коли одне одному стараються зробити добро на прославу Божу.

Першою нашою матір'ю є МАТІНКА НЕБЕСНА,

другою - наша рідна МАТУСЯ,

а третьою - наша Мати-Україна!!!

Не забуваймо наших матерів! Любімо і шануймо їх!!!

Свято Матері у школі українознавства «Барвінок»

Поправка до статті з № 19 газети «Час і Події»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers