rss
02/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ В Україні стартує перша онлайн-платформа харчів

На ринку України стартує Ukrainian Food Platform - перша онлайн-платформа для презентації та промоції українських харчів серед іноземних закупівельників.

Про це Укрінформу повідомили з прес-служби Ради з питань експорту продовольства (UFEB).

«Сьогодні у пошуках та залученні нових ресурсів UFEB вирішила змусити глобальну діджиталізацію працювати на вітчизняне продовольство. Ukrainian Food Platform - перша онлайн платформа для продовольчих товарів з інтегрованими інструментами, що дозволить налагодити пряму комунікацію між українським виробником та іноземними закупівельниками», - йдеться у повідомленні.

В UFEB зазначили, що платформа є простим та зручним онлайн-сервісом, доступним як для українського бізнесу, так і для міжнародної аудиторії. Продовольча продукція представлена у форматі 3D зображення та детального інформаційного опису англійською, арабською та китайською мовами.

«Застосовуючи сучасні ресурси діджитал-трансформації бізнесу, ми прагнемо створити єдине середовище для прямої комунікації між українськими виробниками харчових продуктів та іноземними імпортерами, трейдерами, закупівельниками. Такий онлайн-сервіс стане ефективним інструментом у нарощенні експортного потенціалу, виході на нові ринки збуту та глобальній популяризації продовольства made in Ukrainе», - зазначив голова Ради з питань експорту продовольства Богдан Шаповал.

Платформа абсолютно відкрита, і кожен український виробник зможе представити на ресурсі свою продуктову лінійку. Для цього необхідно надіслати запит та надати профайл компанії і продукції. Для компаній-членів UFEB діятимуть додаткові бонуси.

Офіційна презентація Ukrainian Food Platform запланована на початок літа, куди будуть запрошені топові виробники харчових продуктів та представники засобів масової інформації.

 

Будемо їсти чорну ікру ложками! 33 фермери на Пустомитівщині, що на Львівщині, об’єдналися в агротуристичний кластер «ГорбоГори»

Канада перевірить українську систему держконтролю за виробництвом м’яса птиці

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com