rss
07/08/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Канада перевірить українську систему держконтролю за виробництвом м’яса птиці

Канада перевірить українську систему держконтролю за виробництвом м'яса птиці

 

В Україні розпочала роботу місія Канади щодо оцінки системи державного контролю за виробництвом м'яса птиці та здоров'ям птиці.

Про це повідомляє Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«13 травня поточного року в Україні розпочала свою роботу місія Канадського агентства з питань продовольства та інспекції (CFIA) з метою оцінки системи державного контролю за виробництвом м'яса птиці та здоров'ям птиці, яка працюватиме на території нашої держави впродовж наступних двох тижнів», - йдеться у повідомленні.

Місія працюватиме у Львівській, Черкаській, Вінницькій та Київській областях.

За цей час інспектори ознайомляться з роботою Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, регіональних лабораторій, територіальних органів Держпродспоживслужби, прикордонного інспекційного пункту, підприємств з виробництва продукції птахівництва та подвірних господарствах в зазначених областях.

 

В Україні розпочали антидемпінгове розслідування щодо імпорту сталевих труб з Китаю

 

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) розпочала антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну сталевих труб з Китаю.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«14 травня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) ухвалила рішення про початок антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну сталевих безшовних гаряче-деформованих труб з Китаю», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у скарзі національного виробника до Мінекономрозвитку стверджується, що у 2015-2018 роках ціни імпорту сталевих безшовних гаряче-деформованих труб з КНР були нижчі за ціни на аналогічний вітчизняний товар, а в 2018 році ціни імпорту були нижчими собівартості товару національного виробника.

Водночас, у 2018 році проти 2015 року зростання обсягів імпорту сталевих безшовних гаряче-деформованих труб з Китаю становило 356%.

Комісія встановила, що національний виробник навів достатньо доказів того, що імпорт в Україну сталевих безшовних гаряче-деформованих труб походженням із КНР міг здійснюватися за демпінговими цінами. Відтак, МКМТ ухвалила рішення про початок антидемпінгового розслідування.

Також МКМТ продовжила на 3 місяці антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну прутків з вуглецевої та інших легованих сталей з Білорусі та Молдови.

Як відомо, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) є оперативним органом державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. До складу Комісії входять представники органів виконавчої влади в Україні; персональний склад затверджується Кабінетом міністрів України за поданням голови Комісії. Рішення Комісії приймаються простою більшістю голосів, а в окремих випадках, передбачених Законом, двома третинами (кваліфікованою більшістю) голосів її членів.

 

Морський вантажопотік в Україні у 2019 році зріс на 12%

 

Морський вантажопотік в Україні з початку року зріс на 12%.

Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян написав на своїй сторінці у Facebook.

«Good! І зберігається ріст вантажопотоку українських морських портів: +12% за перші чотири місяці 2019», - написав Омелян.

Міністр також навів дані Асоціації «Річки України», які свідчать про те, що у 2,4 разу збільшилися вантажні перевезення по Дніпру. За чотири місяці вони досягли 1,975 мільйона тонн. Торік у цей період найбільшою водною артерією України транспортували 817,2 тисячі тонн вантажів.

Перевезення металопродукції у січні-квітні зросло до 231 тисячі тонн, зернових - до 1 мільйона тонн, а будівельних матеріалів - до 731,2 тисячі тонн. Проте перевезення нафтопродуктів з початку цього року зменшилося до 4,4 тисячі тонн.

Будемо їсти чорну ікру ложками! 33 фермери на Пустомитівщині, що на Львівщині, об’єдналися в агротуристичний кластер «ГорбоГори»

Поділитися зі світом: що дає українцям шерингова економіка

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com