rss
11/20/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#364

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Українці в Чилі вшанували пам’ять Соломії Крушельницької

24 квітня у чилійській столиці Сантьяго було відкрито меморіальну дошку, присвячену видатній українській оперній співачці Соломії Крушельницькій.

 

Захід відбувся у центральному Муніципальному театрі, де в 1987 році виступала українська оперна діва. У Церемонії взяли участь Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Чилі Віталій Цимбалюк, співробітники Дипломатичної місії, всесвітньовідомий український оперний співак Віталій Білий, а також представники української громади, Чилійсько-української палати з торгівлі та туризму й артисти - учасники опери «Сила долі».

 Title

«Українська земля багата на всесвітньо визнані таланти, насамперед, у сфері співу та танців. Ми пишаємось тим, що можемо ознайомити публіку з культурним надбанням української співачки, яка колись виступала на сцені цього театру», - відзначив український дипломат. «Сьогодні ми поєднуємо два сторіччя, два народи та дві культури, такі далекі географічно й такі близькі у шануванні мистецтва», - додав Віталій Цимбалюк. За його словами, це - дуже символічно, що через 122 роки у цьому ж театрі оперний співак бере участь у Церемонії вшанування Соломії Крушельницької.

«Для мене було великою несподіванкою дізнатися, що колись на цій сцені виступала Соломія Крушельницька. Можна сказати, що саме вона відчинила українським митцям двері до оперної сцени Південної Америки», - відзначив баритон Віталій Білий.

Учасникам церемонії презентували пам'ятну дошку, яка буде розміщена в оркестровій залі Муніципального театру. Співробітники дипломатичної місії подякували всім учасникам та дирекції театру за можливість створити куточок української культури в серці Сантьяго.

Автор: Ганна Черевко

Джерело: «День»

Ліна Максимук, голова правління Спілки українських освітян діаспори: «Українське шкільництво за кордоном має отримати статус державної програми»

Українська школа в Нідерландах: навчання з двох років, без парт, форми та оцінок

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com