rss
09/26/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ РФ перекинула на Донбас снайперів-найманців для виконання «особливих» завдань

Командування російсько-окупаційних військ проводить в окупованих частинах Донецької та Луганської областей навчальні збори для снайперів, та відрядило на лінію зіткнення снайперів однієї з російських приватних військових компаній.

 

Про це під час брифінгу заявив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк із посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони.

«Російське окупаційне командування продовжує провокувати загострення ситуації, особлива увага приділяється застосуванню снайперських підрозділів з метою завдати втрат особовому складу Об'єднаних сил. При цьому під керівництвом прибулих із РФ інструкторів з 3 травня ц. р. проходять навчальні збори зі снайперами з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ», - повідомив Гуцуляк. Він додав, що під час підготовки снайперів використовуються дослідницькі зразки великокаліберних снайперських гвинтівок та переобладнані протитанкові рушниці.

Крім того, за словами речника, з РФ на тимчасово окуповану територію Донецької та Луганської областей прибули спеціально сформовані групи снайперів однієї з російських приватних військових компаній для виконання так званих «особливих» завдань на лінії зіткнення. Окрім того, щоб завдати втрат особовому складу Об'єднаних сил, до завдань найманців входить організація провокацій та обстріли позицій окупаційних військ для подальшого звинувачення українських підрозділів у здійсненні вогню.

На Луганщині через мінометний обстріл дітей евакуювали зі школи

Окуповані території заборгували «Воді Донбасу» понад 665 мільйонів

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com