Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Спорт \ В Яремчі відбувся чемпіонат України

ВОДНИЙ ТУРИЗМ

Нещодавно в м. Яремча на річці Прут проходив чемпіонат України з водного туризму серед дорослих, юніорів та юнаків.

Організатором чемпіонату за активного сприяння Міністерства молоді та спорту України виступила Федерація спортивного туризму України.

Програмою проведення чемпіонату були передбачені змагання на чотирьох різних дистанціях: «Слалом», «Ралі», «Спринт» та «Рятувальні роботи». Учасники збірної команди Івано-Франківської області стали призерами чемпіонату.

Зокрема, у комплексному заліку екіпаж катамарана-двійки серед юніорів та юнаків у складі Назара Грицаєнка та Ярослава Шатрука завоював «бронзу».

Екіпаж катамарана-четвірки серед юніорів та юнаків - Станіслав Каванюк, Андрій Проданюк, Андрій Сакунов, Давид Сакунов - поповнив скарбничку збірної «сріблом» у комплексному заліку.