rss
08/20/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#358

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Більше, ніж «господарі офісу» – дослідження до Міжнародного дня секретаря

У середу останнього повного тижня квітня відзначається Міжнародний день секретаря. Офіційно назва свята звучить як «День професійних адміністративних працівників», а вперше його почали відзначати ще в 1952 році з ініціативи журналіста з Нью-Йорка Гаррі Клемфусса. HeadHunter Україна перевірив, які компанії шукали секретарів та офіс-менеджерів протягом останніх 12 місяців та хто з пошукачів бачить себе у цій ролі.

 

Існує вислів, що хороший секретар подвоює ефективність свого шефа, а поганий - зменшує її наполовину. Згідно з аналізом бази вакансій, розміщених на порталі hh.ua, такі спеціалісти є популярними серед роботодавців широкого спектра галузей бізнесу. Лідерами за кількістю пропозицій є компанії з IT-сектора - на них припадають 14% вакансій для секретаря чи офіс-менеджера. Трохи відстають за кількістю пропозицій про роботу роботодавці з галузей «Послуги для бізнесу» та «Будівництво, нерухомість, архітектура» - ними було розміщено 13% та 9% вакансій відповідно.

Найбільший інтерес для роботодавців становили пошукачі з двох категорій: з досвідом від 1 до 3 років та без досвіду взагалі. Такі вимоги містились у більш, ніж 96% вакансій. Загалом, роботодавці у спеціалізаціях «Секретар» та «Офіс-менеджер» менш вимогливі до досвіду пошукачів, ніж, у середньому, по всіх спеціалізаціях на ринку праці України.

Проте, найактивніше себе поводять претенденти зі значним професійним стажем. Так, про досвід роботи понад 6 років пишуть 42% пошукачів, кожен п'ятий декларує стаж від 3 до 6 років, стільки ж - від 1 до 3 років.

Title Title 

 

Пошукачі, які зацікавлені в роботі секретарем чи офіс-менеджером, демонструють наявність багатьох супутніх навичок: користування ПК, забезпечення життєдіяльності офісу, командна робота, грамотна мова, ділове листування та спілкування, організаторські навички, прийом відвідувачів, закупівля товарів і послуг, організація заходів тощо. Також багато кандидатів володіють іноземними мовами, найчастіше - англійською, німецькою, французькою, польською.

 

Джерело: «HeadHunter Україна»

 

Бізнес майбутнього: експертні спостереження про те, куди котиться світ і що з цим робити Україні

Олена Кіщак, доктор сільгоспнаук, Інститут садівництва НААН: «Кожен п’ятий сорт черешні у світі створений українськими селекціонерами»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com