rss
05/29/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Воскресіння Твоє, Христе Спасе, ангели оспівують на небесах, і нас на землі сподоби чистим серцем Тебе славити

Щорічно, протягом майже двох тисяч років, Церква сповіщає про Воскресіння Христа Спасителя, і немає більш радісної звістки, яку ми готові сотні і сотні разів передавати одне одному і всьому світові: «Христос Воскрес! Христос Воскрес! Христос Воскрес!»

Title Title 

 

Звістка про воскресіння лунає в кожному куточку нашої землі, різними мовами християни прославляють нашого Всемогутнього Христа Спасителя. В православних храмах України і діаспори можна почути і нашою, рідною українською мовою це пасхальне привітання.

Цієї недільної ночі в далекому від України Чикаго, в Свято-Володимирському кафедральному соборі Української Православної Церкви, підхоплене дзвонами нашого собору й оспіване нашим хором благовістя сповіщало всьому нашому місту про Воскресіння Христа. Святий хресний хід, очолюваний нашим правлячим архієреєм, Високопреосвященнішим архієпископом Даниїлом, був наповнений молитовною радістю душ наших парафіян і прихожан. Ця радість нам дарується не за наші труди посту, молитви і поклони, хоча ці труди необхідні, але щоби зробити наші серця вмістилищем для прийняття благодаті Святого Духа.

Title Title 

 

І ось двері храму відчинилися... «Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував!» Розпочалася Пасхальна Утреня, на якій наш владика христосувався з кожним собратом на ниві Христовій: священнослужителями, братами-семінаристами і з кожним, хто був в цей час в святому храмі. Відтак, розпочалася свята Божественна Літургія, на якій благовістя (святе Євангеліє) читалося різними мовами на знак того, що Христос і Його перемога над смертю даровані всім людям Землі.

Велика подяка владиці Даниїлу за очолювану ним службу і за змістовну проповідь в цю ніч. Велика подяка всім священнослужителям нашого собору: настоятелеві, протоієрею Іванові Лимару, протодияконові Андрію Фрончаку, усім семінаристам, що прибули разом з владикою. Велика подяка диригенту Володимирові Поповичу і всім хористам за прекрасний спів під час святої пасхальної служби.

Title Title 

 

Велика подяка голові Управи пані Марійці Глібці і всім, хто працював над благоустроєм і прикрашанням церкви до цього свята. Також дякуємо Олені Лимар за чудові світлини, які знову і знову нагадують нам про небесну радість цього дня.

Освячення пасхальних кошиків стало прекрасним завершенням цього пасхального богослужіння.

Title Title 

 

Усіх вас, браття і сестри, вітаємо з цим радісним днем. Це - перша Пасха в історії України, коли ми маємо свою канонічну автокефалію для нашої Української Православної Церкви.

Всемилостивий Господь нехай дарує кожному з нас мир, здоров'я духовне і тілесне, і щоб слугувало це нам для плекання душ наших у вірі і благочесті!

 

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

 

Світлини Олени Лимар

 

Великодні свята у Чикаго

Поправка до статті з № 19 газети «Час і Події»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com