rss
11/20/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#364

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Це цікаво \ Netflix запускає радіошоу

Netflix запускає радіошоу

 

Стрімінговий відеосервіс Netflix оголосив про запуск свого першого радіоканалу.

Він буде називатися «Netflix is a Joke Radio» («Netflix - гумористичне радіо») і працюватиме на частоті супутникового радіо SiriusXM, що здійснює мовлення виключно в США.

Канал буде цілодобовим, а як контент слухачам будуть запропоновані стендап-шоу і гумористичні передачі, які зараз виходять у відеоформаті на самому Netflix.

У ефірі радіо транслюватимуться виступи таких коміків, як Адам Сендлер, Азіз Ансарі і Кріс Рок. Мовлення стартувало 15 квітня. Знаменитості в ефірі обговорювали актуальні теми дня і популярну культуру.

 

У Facebook розробили функцію, яка дозволить керувати аккаунтом після смерті користувача

 

У Facebook представили нову функцію, що дозволяє ділитися спогадами про тих користувачів, які пішли з життя, і керувати їхньою сторінкою.

Функція допоможе залишити чіткі інструкції про те, хто буде «охоронцем» сторінки після смерті користувача. Про це повідомили в блогу Facebook.

Функція дозволить налаштувати обліковий запис так, що після смерті користувача обрана людина стане «охоронцем» сторінки. Цей користувач зможе робити записи і ділитися спогадами про померлого. Також можна налаштувати сторінку так, що вона буде повністю видалена після смерті користувача.

Аккаунти померлих отримають «пам'ятний статус», а перед ім'ям колишнього власника з'явиться слово «згадуємо». На такій сторінці з'явиться новий розділ, призначений виключно для того, щоб інші користувачі ділилися спогадами про померлого. Керувати цим розділом зможуть «охоронці» аккаунтів.

 

Intel випустила 56-ядерний процесор

 

Компанія Intel оприлюднила нові серверні процесори Xeon.

Найбільш потужний процесор нового модельного ряду Platinum 9200 має 56 ядер і 112 потоків, - пише ArsTechnica.

Всього в новому модельному ряді, що отримав назву Advanced Performance (AP), представлено чотири чіпи: 9221, 9222, 9242 і 9282. На відміну від Xeon Scalable Processor, вони мають два обчислювальні кристали Cascade Lake в одному процесорному модулі. Вони розроблені для суперкомп'ютерів, вирішення завдань штучного інтелекту і для розширеної аналітики.

Перші дві мають по 32 ядра і 64 потоки, тактову частоту від 2,1 до 3,7 гігагерца (ГГц) у разі Platinum 9221 і від 2,3 до 3,7 у Platinum 9222 і термопакетом (TPD) в 250 Вт. Старший чіп модельного ряду побудований на базі двох 28-ядерних процесорів і має 56 ядер, що працюють на частоті від 2,6 до 3,8 гігагерца. TPD Platinum 9282 становить 400 Вт. Разом з цим Intel показала двосокетну конфігурацію на основі двох 9282, тим самим збільшивши кількість ядер до 112.

Intel не планує продавати нові процесори окремо, і вони будуть доступні лише у вигляді упаковки FCBGA. З цієї причини компанія не стала розкривати вартість процесора, однак торішній флагман Xeon Platinum 8280 коштував 10 тисяч доларів.

Як технічні гіганти заробляють свої мільярди

Огляд 10,5-дюймового iPad Air та iPad mini п’ятого покоління

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com