rss
08/20/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#358

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Працевлаштування ВПО: хто готовий надавати додаткові соціальні пакети?

Станом на 8 квітня 2019 року, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, на облік взято 1 373 675 людей. При цьому у звіті національної системи моніторингу, опублікованому у грудні 2018 року, міститься інформація, що частка зайнятих ВПО становила 44%. HeadHunter Україна перевірив, які роботодавці підкреслюють свою готовність взяти на роботу ВПО або надати їм додатковий соціальний пакет.

 

Так, згідно з аналізом бази сайта hh.ua, існує низка вакансій, у яких серед пропонованих умов міститься інформація про надання соціального пакета для ВПО (надання гуртожитку, компенсація витрат на проживання). Серед профсфер з таких пропозицій про роботу найбільшими попитом користуються виробничі та робітничі спеціальності, продажі, IT, телеком та маркетинг. Сумарно на ці профсфери припадає більше, ніж половина всіх вакансій зі згадуванням додаткового соціального пакета для внутрішньо переміщених осіб.

Окрім того, є попит на будівельників, працівників сфер науки та освіти, HR-менеджерів, спеціалістів-початківців та держслужбовців.

Найактивнішими були роботодавці Київської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей і Одеси - ними було розміщено понад 80% всіх вакансій зі згадуванням додаткового соціального пакета для внутрішньо переміщених осіб. Меншу кількість (в межах 2-3%) подібних пропозицій про роботу розміщували компанії зі Львова, Миколаєва, Полтавської області.

У питанні попиту на ваш досвід та пропонованих графіка та типу зайнятості у вакансіях з додатковим соціальним пакетом для ВПО ситуація подібна до безлічі інших пропозицій про роботу. Найбільшим попитом користуються фахівці з досвідом від 1 до 3 років - на них припадає 59% усіх вакансій. У кожній п'ятій пропозиції про роботу йдеться про кандидатів без досвіду, ще у 16% - зі стажем від 3 до 6 років.

Title Title 

 

Найчастіше компанії шукають співробітників на повну зайнятість та повний робочий день. Такі умови містяться у 88% та 83% вакансій відповідно.

Нагадаємо, що роботодавці, які прийняли на роботу ВПО за скеруванням служби зайнятості на умовах трудового договору на певний термін, можуть розраховувати на компенсацію витрат на основну та додаткову заробітні плати та суму єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Така компенсація здійснюється протягом не більше, ніж 6 місяців, та відбувається у кожен непарний місяць роботи.

Джерело: «HeadHunter Україна»

 

Навчати і навчатися – попит на репетиторів на ринку праці України

Кишенькові гроші (частина перша)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com