rss
09/25/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Релігія і політика \ Кримські окупанти відмовили у реєстрації української церкви на півострові

В окупованому Криму «влада» відмовила архієпископові Клименту у визнанні і реєстрації представництва УПЦ на півострові.

 

Про це повідомляє громадська організація КримSOS.

«Окупаційне «управління міністерства юстиції РФ по Криму» відмовило в реєстрації релігійної організації «Українська православна парафія святих рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги» за заявкою архієпископа Климента», - інформує КримSOS з посиланням на ЗМІ окупованого РФ Криму.

В офіційній відповіді чиновники окупаційного уряду не називають конкретні причини, на підставі яких було відмовлено в реєстрації в Криму представництва УПЦ. У відповіді вони лише посилаються на «ч. 1 ст. 12 відмови Федерального закону від 26 вересня 1997 року № 125-ФЗ «Про свободу совісті і релігійні об'єднання».

У зазначеній статті закону, зокрема, йдеться, що підставою для відмови в реєстрації може бути «невідповідність цілей організації Конституції Росії, неправомочність засновника, чи невизнання створюваної організації як релігійної».

Нагадаємо, на початку лютого 2019 року «влада» в Криму скерувала припис про «звільнення приміщень» Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира і Ольги в Сімферополі, в якому проходили богослужіння УПЦ.

13 лютого в російському Мінмайна Криму пояснили вимогу до Кримської єпархії УПЦ КП залишити будівлю Кафедрального собору в Сімферополі закінченням терміну дії договору з єпархією УПЦ КП, яка перейшла до новоствореної Православної церкви України.

Архієпископ Мечислав Мокшицький: «Пастир має перебувати з вірянами»

Томаш Галік. Виклики та оновлення традиційної Церкви

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers