rss
12/12/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#365

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Гороскоп \ Овен

Овен

 

Усі накопичені проблеми доведеться вирішувати самостійно, на підтримку і допомогу краще не розраховувати. Постарайтеся розгребти всі невідкладні справи. У середу потішать нові зустрічі і враження, успіх у партнерських взаєминах. Не завадить обережність у словах і діях. Важливе завдання - впевнено і вчасно зробити свій вибір.

Будьте дуже обережними. Цього тижня небезпека загрожуватиме вам буквально на кожному кроці. Щоб уникнути проблем зі здоров'ям, доведеться докласти чималих зусиль. Не варто різко змінювати режим або навантаження, момент для цього - несприятливий. Можливо, ви дотримуєтеся не дуже правильного способу життя. Коригувати його краще пізніше, починаючи з наступного тижня.

Вас непереборно тягне на романтичні пригоди. Ще б пак, адже весна - у розпалі. Однак, будьте обережними, наслідки можуть бути непередбачуваними. Середа - сприятлива для зустрічей і побачень. У п'ятницю буде вдалим спільний похід у кіно.

Для вас зараз важливо не уславитися скупою людиною, але і тринькати гроші не варто. У четвер вам згодиться обережність, щоб вивести на чисту воду інтриганів, які плетуть навколо вас сіті. Вам навіть вдасться отримати з цього користь, якщо підійти до ситуації з розумом.

 

Телець

 

Цього тижня особливе значення матимуть вдумливість і зібраність. Саме вони гарантують успіх у кар'єрі. Якщо трапляться поїздки у справах, то знайомства обіцяють непогані перспективи. У четвер вас може охопити зневіра, яку бажано задушити у зародку. Не плутайте непорозуміння з конструктивною критикою. Це - абсолютно різні речі. Субота може налаштувати на високі матерії та відпочинок.

Вам не можна повністю вилучати з раціону вуглеводи, без них неможлива переробка білків і жирів; печінка працюватиме зі збоями. Якщо не хочете зашкодити фігурі, досить дотримуватися двох простих правил. Нехай на вашому столі будуть тільки складні вуглеводи - бобові, крупи, макарони з цільних сортів пшениці, фрукти, ягоди. Відмовтеся від цукру, цукерок. По-друге, вживати вуглеводи намагайтеся, здебільшого, на сніданок.

Ви впевнені, що зараз треба віддатися пошуку нових романтичних пригод? Будьте розумними, розважливими, інакше емоції можуть повністю поглинути вас. Якщо виникнуть проблеми, подумайте, чи не робите ви з мухи слона?

Вірогідні цікаві ділові пропозиції, але їх необхідно обміркувати. У середу і четвер доведеться багато працювати.

 

Близнюки

 

Перша половина тижня обіцяє бути сприятливою у багатьох сферах діяльності. Висока активність разом з цікавими ідеями дозволять досягти результатів, помітних неозброєним оком. Використовуйте цей період для зміцнення свого впливу, отримання прибутку і розвитку особистих ініціатив. У другій половині тижня успіх перекочує у сферу домашніх справ і романтичних стосунків. Ви здобудете перемоги на особистому фронті і переконаєтеся, що кохані.

Вам необхідно вивчити принципи тайм-менеджменту і навчитися давати собі перепочинок. Якщо ви продовжите працювати у колишньому режимі, надовго ваших сил не вистачить. Робіть перерви у роботі - відпочивши, ви почнете діяти значно ефективніше. Щодня намагайтеся викроювати хоча б півгодини на прогулянки.

Ваш обранець - у захваті від вас. Він готовий виконати будь-яке ваше прохання, будь-яку забаганку. Його серце - сповнене ніжності і пристрасті.

Керівництво буде на вашому боці. Саме ваші ідеї принесуть прибуток. Навіть конкурентам доведеться це визнати. Четвер - сприятливий для підписання договорів. У вихідні варто пройтися магазинами.

 

Рак

 

Не нехтуйте дрібницями, вирішення, здавалося б, незначних питань може дати позитивний результат. Бажано перестати ніжитися у потоках емоцій і взятися за щось конкретне. Пошук нової роботи у четвер може увінчатися успіхом. Але, перш ніж діяти, варто добре все продумати.

Будьте обережнішими з продуктами, які вважаються алергенними. Ваш імунітет зараз може давати збої, у результаті - ви можете почати задихатися у запилених приміщеннях або чухатися, з'ївши апельсин або шоколад.

У середу може зірватися побачення через, найімовірніше, навалу невідкладних справ на роботі. Ваш обранець продемонструє розуміння. У вихідні зірки обіцяють гармонію в особистому житті.

Можливі певні проблеми в сфері фінансів. Це зовсім не означає, що вам потрібно відмовляти собі у найнеобхіднішому. Незабаром ви отримаєте прибуток. Або зможете розраховувати на нову дуже перспективну роботу.

 

Лев

 

Навіть власники найскладнішого характеру покажуть себе з найкращого боку. Якщо четвер не буде занадто завантажений роботою, краще ввечері піти у кіно або театр. На обіцянки, які ви отримаєте в суботу, покладатися не варто. Неділя - чудовий день для проведення наукових досліджень.

Цього тижня особливе значення для вас матиме вміння розслаблятися. Повністю уникнути фізичного, психологічного, емоційного напруження досить складно. Втім, немає нічого страшного - якщо ви знаєте, як його позбутися. Будь-які методи хороші - прогулянки, заняття спортом, творчість. Спробуйте дотримуватись вимог позитивного тайм-менеджменту.

Цього тижня ви можете усвідомити, що кохана людина непомітно оточила вас турботою і увагою. Тільки не зазнавайтеся і не думайте, що так воно і повинно бути. Викажіть у відповідь свої найкращі почуття.

Ситуація, що склалася на роботі, сприяє стабілізації матеріального становища. У п'ятницю на вас можуть очікувати вигідні ділові пропозиції, які краще прийняти.

 

Діва

 

Нормальний перебіг подій може бути порушений несподіванками, які цілком можна було передбачити. Будьте напоготові, але нічого не робіть, допоки не з'ясуєте що до чого. Не бажано зв'язуватися з будь-якими сумнівними проектами і ризикувати своїм благополуччям. Зайва самовпевненість може призвести до непорозумінь з колегами та керівництвом. У вихідні подорож обіцяє відпочинок у приємному товаристві.

Не варто зараз займатися самолікуванням і захоплюватися методами нетрадиційної медицини. Вам потрібен нагляд досвідченого фахівця - навіть якщо ваше захворювання не можна назвати небезпечним. Імовірність ускладнень - досить велика.

У романтичних справах краще взяти ініціативу в свої руки, інакше ризикуєте проводити час на самоті. Робіть так, як підказує ваше серце. Не слухайте чужих порад.

У фінансовому плані можливе тимчасове затишшя. Доведеться пошукати додаткові джерела доходу. Тим більше, що матеріальна допомога може бути потрібною вашим близьким.

 

Терези

 

Цього тижня цікаві люди можуть принести вам багато корисної інформації. Успіх очікує при нетрадиційному підході до вирішення будь-яких життєвих проблем. Пішовши у відпустку в другій половині тижня, ви можете уникнути певних складнощів на роботі. Якщо, все ж таки, будете продовжувати працювати, то намагайтеся перевіряти свої дії та звіти. Вам необхідно бути терплячими, інакше конкуренти можуть скористатися вашою емоційністю і спровокувати конфліктну ситуацію.

Імовірне деяке погіршення самопочуття, пов'язане із сильними переживаннями, стресами. Намагайтеся оптимістично дивитися на світ і на те, що відбувається з вами і навколо вас. Важливі позитивні емоції. У крайньому випадку можна застосувати заспокійливе. Буде краще, якщо ви проконсультуєтеся з лікарем.

Зробіть подарунок коханій людині. Він може бути скромним, але значущим. Романтичні побачення у середу і п'ятницю виправдають ваші очікування. Все ж таки, постарайтеся не переборщити, висловлюючи запал своїх почуттів.

Тиждень - дуже вдалий у фінансовому плані. У середу ймовірні нові надходження. У вихідні варто забути про роботу і відновити сили.

 

Скорпіон

 

Все - у ваших руках. Ви самі повинні розставити акценти цього тижня. Краще знизити темп роботи, щоб уникнути перевтоми. Все одно ви отримаєте прибуток. У середу не зловживайте своїм впливом, будьте ніжнішими з коханою людиною. Намагайтеся зрозуміти опонентів, прислухайтеся до їхньої думки. У вихідні найкращим варіантом буде влаштувати щось романтичне.

Було б непогано задуматися над здоров'ям своєї спини, хребта - особливо якщо ви дотримуєтеся, здебільшого, сидячого способу життя. Багато проблем функціонування внутрішніх органів і систем пов'язані, зокрема, з неправильною поставою. Робіть вправи для м'язів спини; було б непогано походити на масаж, можливо, варто подумати про заняття йогою.

Ви можете раптом помітити, що опинилися сам-на-сам. Не важливо, чи це - привід для радості, чи для смутку. Важливо, що такий стан триватиме недовго. Відхиліть недовіру і сумніви і ви опинитеся поруч зі своїм щастям.

На вас чекає дуже вигідне замовлення, яке ви виконаєте швидко та якісно. Це зміцнить вашу репутацію. Можете очікувати на великі фінансові надходження у п'ятницю. Потіште своїх близьких приємним подарунком.

 

Стрілець

 

Цього тижня скеруйте частину своїх зусиль на підвищення професійного статусу. Майбутні ділові зустрічі і наради будуть важливими і значущими для вас. Із середини тижня труднощі відступлять, і шлях до кар'єрного зростання буде вільним. Завантаженість на роботі не завадить вам продемонструвати різноманіття талантів і в інших сферах життя.

Постарайтеся провести цей тиждень максимально активно. У вихідні їдьте на природу. Якщо погода не сприятиме відпочинку на свіжому повітрі, підіть на тренування або на гру в спортзал, поплавайте у басейні. Більше гуляйте. Зарядку ж все одно робити не будете.

Цього тижня вас можуть мучити сумніви і протиріччя. Вам потрібен час, щоб привести у порядок свої думки і почуття. У неділю корисно буде трохи політати у хмарах і помріяти про ідеальне кохання.

Багато фінансових справ можуть вирішитися найсприятливішим для вас чином. У середу покупки будуть вельми вдалими, ще й зі знижкою.

 

Козеріг

 

Цього тижня ваше серйозне і сумлінне ставлення до роботи не може залишитися непоміченим. Може надійти досить цікава і серйозна пропозиція, цілком здатна покращити вашу репутацію. Настає сприятливий момент для конкретних дій, відповідальних кроків і зміни роботи. У четвер може зірватися важлива ділова зустріч. Якщо це можливо, краще одразу призначте її на інший день.

Головне для вас зараз - не вирішувати все самотужки, намагайтеся прислухатися до порад збоку. Інші люди вже зіштовхувалися з чимось подібним і можуть підказати, як швидше й ефективніше впоратися із ситуацією. Не соромтеся звертатися до лікарів - навіть у простих, начебто, випадках. Розкажіть усе близьким - вони вам допоможуть.

На вас будуть звертати увагу, причому, ті, від кого ви зовсім цього не очікували. Любовні історії можуть закрутити вас, сплутати думки. Постарайтеся прислухатися до голосу інтуїції, адже голос розуму буде важче почути.

Фінансове становище буде досить стабільним. Але багато часу може піти на оформлення паперів і звітів. З'являться нові партнери, в яких ви зацікавлені. У вихідні ви цілком можете дозволити собі задовольнити кілька ваших маленьких забаганок, а ось з великими покупками бажано почекати.

 

Водолій

 

Цього тижня правила гри встановлювати будете ви. Тому, якщо вам щось не подобається, значить, ви просто щось наплутали самі. Ймовірно, доведеться досить багато працювати, зате ви швидко побачите результат. Час - сприятливий для нових справ і проектів, але це не означає, що все інше може бути безнадійно занедбаним. Родичі, можливо, потребують вашої допомоги, проте, не факт, що ви цю допомогу зможете запропонувати.

Послідкуйте за своїми позою і поставою. Постарайтеся не сидіти нога на ногу - щоб не перетискати судини на ногах; не горбтеся - багато хвороб йдуть від викривленого хребта. Слабкі м'язи спини потрібно зміцнювати. Якщо ви будете тримати спину прямо півгодини на день без перерв, а паралельно почнете за допомогою силових вправ будувати м'язовий корсет, то попрощаєтеся із сутулістю.

Не варто кидатися у вир нової пристрасті з головою. Зараз краще спілкуватися з партнером, якого ви добре знаєте.

На початку тижня можливі непередбачені витрати, після чого потрібно буде більше економити і купувати лише найнеобхідніше. У п'ятницю ймовірні фінансові надходження, але цю суму краще відкласти.

 

Риби

 

Починається поступова зміна вашого стилю життя, доля може подарувати декілька нових шансів. Вашим таємним ворогом може стати зайва критичність, яка завадить втіленню планів. Краще бути дипломатом. У другій половині тижня спрямуйте свій погляд на вирішення складних проблем. Ви блискуче з ними впораєтеся. Усі починання п'ятниці будуть плідними.

Ваша шкіра може виглядати просто чудово, якщо за нею правильно доглядати. Цього тижня зірки рекомендують вам піти до фахівця-косметолога й обговорити з ним методики, які ви використовуєте, і процедури, які ви застосовуєте. Найімовірніше, щось можна скорегувати - щоб результат був кращим. Не відмовляйтеся від професійного догляду - запишіться на чистку, побалуйте своє обличчя, шию, руки масками.

Ви настільки були занурені у роботу, що забули про близьку вам людину. Поки ще не все втрачено, виправте цю помилку. Увага і турбота можуть зробити, здавалося б, неможливе. Здивуйте одне одного маленьким, але приємним подарунком.

Варто серйозно обміркувати ідею нового ділового партнерства. Поспішати не варто, але і відкладати справу в довгу шухляду теж не треба. У четвер імовірні конфлікти і суперечки з робочих питань. Будьте дипломатичнішими.

Овен

Овен

Овен#2019-49 (12/04/2019)
Овен#2019-47 (11/20/2019)
Овен#2019-46 (11/13/2019)
Овен#2019-45 (11/06/2019)
Овен#2019-44 (10/30/2019)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com