rss
06/24/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#354

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ ВРП звільнила суддю за рішення на користь Коломойського

Вища рада правосуддя звільнила з посади судді Солом'янського районного суду міста Київ Людмилу Кізюн за вчинення дисциплінарного проступку.

 

Про це інформують у ВРП.

«Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Кізюн Людмилу Іванівну з посади судді Солом'янського районного суду міста Київ на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України», - йдеться в повідомленні.

Як зазначив член ВРП Віктор Шапран, рішенням Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 1 серпня 2018 року суддю Солом'янського райсуду Києва Кізюн притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до неї дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення.

Повідомляється, що підставою відкриття дисциплінарної справи стосовно судді Кізюн були скарги Національного антикорупційного бюро України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного банку України, а також «адвоката Самойленко А.О. в інтересах ТОВ «Астерс Консалт».

Як зазначається, у скарзі адвокат Самойленко вказує, що ухвалою судді Кізюн від 15 грудня 2017 року вжито заходів забезпечення за позовом до НБУ, публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «Приватбанк», Міністерства фінансів України та інших про визнання недійсними договорів та припинення дій.

На думку скаржника, ухвала суду ґрунтується винятково на припущеннях судді, не містить жодних посилань на докази та перешкоджає господарській діяльності зазначених в ухвалі юридичних осіб, що є втручанням у їхню діяльність.

З аналогічних підстав подано дисциплінарну скаргу НБУ, в якій, зокрема, йдеться, що ухвалою суду неправомірно зупинено рішення, акти НБУ, встановлено для НБУ заборону вчиняти певні дії, що суперечить нормам процесуального законодавства.

За інформацією ВРП, Третя Дисциплінарна палата ВРП дійшла висновку, що суддя Кізюн, не вирішуючи спір по суті, всупереч встановленій ч. 10 ст.150 Цивільного процесуального кодексу прямій забороні, вжила заходів забезпечення позову, які за своєю суттю є тотожними задоволенню заявлених позовних вимог. При цьому допущені суддею Кізюн порушення призвели до істотних негативних наслідків як для відповідачів - Національного банку України, Міністерства фінансів України, ПАТ КБ «Приватбанк», так і для авторитету правосуддя.

«З огляду на характер та множинність грубих порушень, допущених суддею Кізюн Л. І., які свідчать, що суддею необ'єктивно та несправедливо здійснено правосуддя... Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя вважає, що застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді внесення подання Вищій раді правосуддя про звільнення її з посади є пропорційним вчиненим дисциплінарним проступкам і відповідає вимогам статті 109 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статті 50 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», - вказано у рішенні Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.

Як повідомляє «Українська правда», Кізюн ухвалила рішення за позовом колишнього співвласника «Приватбанку» Ігоря Коломойського.

Суддя Кізюн оскаржила зазначене рішення до ВРП, проте в результаті розгляду скарги його залишено без змін.

Загублені мільйони голосів

Не готувалися до виборів – готуємося до імпічменту. Про всяк випадок

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com