rss
05/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Гороскоп \ Овен

Овен

 

Зараз саме час завершувати справи, підбивати підсумки і віддавати борги. До речі, непогано було б взяти відпустку. Подорож у спекотливу екзотичну країну може подарувати незабутні враження й яскравий роман. Тим, у кого зараз - робочий тиждень, важливо зберігати душевну рівновагу, можливі конфлікти з колегами і додаткові вимоги від керівництва. Наприкінці тижня намагайтеся не приймати поспішних рішень.

Ваші сили - яких і без того зараз не багато - цього тижня будуть підточувати ваші нервозність і дратівливість. Якщо ви хочете зберегти здоров'я, потрібно вчитися дивитися на багато речей по-філософському, знаходити у будь-якій ситуації позитив і користь. Якщо якісь ситуації є для вас стресовими - уникайте їх. Більше часу присвячуйте творчості і спорту.

Вітер змін стукає у двері, ви повинні вирішити для себе: впустити його чи залишити все по-старому. Стосунки з вашим обранцем, схоже, стали значно холоднішими. Якщо процес віддалення піде повним ходом, вам складно буде щось змінити.

Кошти у вас будуть, однак тринькати їх не варто. У середу і четвер не ставтеся до робочих обов'язків легковажно.

 

Телець

 

Цього тижня у вас з'явиться шанс надолужити упущені можливості у сфері, яка для вас зараз найважливіша. Ви зможете проаналізувати, за якими сценаріями розгортаються ваші взаємини з людьми. І відчуєте, з яких елементів складається ваше життя. Постарайтеся бути емоційно стабільними і не вплутуватися у суперечки. У неділю повноцінно виспіться.

Більше гуляйте, дихайте свіжим повітрям. Використовуйте різні методики релаксації - на вулиці і вдома. Займайтеся гімнастикою; корисно медитувати під приємну музику або звуки природи. Постарайтеся нікуди не поспішати, ні з ким не сваритися. Вам необхідно привести у рівновагу свою нервову систему і тіло. Відмовтеся від м'яса - хоча б на кілька днів.

Ви - просто чарівні, а ваша товариськість і почуття гумору можуть розтопити лід будь-якого серця. У четвер або суботу можлива особливо хвилююча зустріч. Варто ретельно до неї підготуватися.

Фінансове становище - стабільне. Але не прагніть до швидкого збагачення, перевіряйте всі сумнівні угоди. Не вірте дзвінкам від шахраїв з приводу ваших банківських карток. У п'ятницю бажано витрачати кошти лише у випадку гострої необхідності.

 

Близнюки

 

Успішний для вас тиждень. На вас чекають любовні зізнання й романтика. Але вам доведеться зосередитися і не дозволяти собі розслаблятися для досягнення важливих цілей. Будьте впевненими у собі і частіше посміхайтеся. Понеділок закрутить вас у вирі приємних подій. У вівторок ви зможете увійти у робочий ритм. Вашій бурхливій діяльності ніщо не перешкодить.

Вам потрібно оберігати себе від важких думок і тяжких роздумів. Не бійтеся дивитися на світ і те, що відбувається у ньому, з часткою гумору. Негативні емоції витягатимуть з вас енергію. Ви можете помітити, що вам не вистачає сил на виконання рутинних операцій, вирішення найпростіших завдань. Постарайтеся влаштувати собі маленьке свято.

Вельми ймовірне виникнення або продовження пристрасного роману. Легкий флірт може перерости у глибше почуття. Воно буде взаємним, оскільки це - саме те, на що ви так довго чекали.

Ви зараз - на хвилі успіху. Навіть рутинні справи виконуєте із задоволенням. І ваш креатив обов'язково оцінять. Нові ідеї принесуть прибуток. Навколо вас - дедалі більше однодумців.

 

Рак

 

Вам необхідно зміцнювати свій авторитет і берегти репутацію. Намагайтеся менше говорити і більше слухати. Не намагайтеся нікому нав'язувати свою думку, цим ви лише відштовхнете від себе однодумців. На початку тижня ваші сміливі розробки будуть відзначені керівництвом, і, як наслідок, можна чекати підвищення на роботі. У четвер необхідно привести до ладу незавершені паперові справи. У неділю доведеться зайнятися накопиченими проблемами молодого покоління.

Може посилитися ваша метеозалежність - необхідно бути обережнішими з продуктами та напоями, які можуть вплинути на ваш тиск. Повністю відмовтеся від кави - доведеться будити себе контрастними умиваннями. Намагайтеся якомога більше гуляти, а в небезпечні періоди влаштовувати розвантажувальні дні, пити трав'яні настої і застосовувати вітамінні комплекси з мікроелементами.

На вашу кохану людину можуть чекати серйозні життєві випробування, тому не беріть близько до серця образливі слова, висловлені на вашу адресу. Намагайтеся допомогти їй. Це зблизить вас.

Фінансове становище не вселяє побоювань. У четвер може надійти цікава пропозиція з приводу роботи або підвищення кваліфікації. Над цим варто серйозно задуматися. У справах щаститиме - завдяки вашим талантам.

 

Лев

 

Причиною невдач цього тижня може стати ваша зайва довірливість і небажання проаналізувати ситуацію. Ви занадто довго поводили себе зразково, настав час дати вихід внутрішньому напруженню, але зробити це треба так, щоб ніхто не постраждав. У середу може зрости ваш вплив на колег, вірогідні нові творчі контакти і цікаві професійні пропозиції. Не завадить підвищена увага до справ рідних у вихідні.

Особливо подбайте про здоров'я серця і судин. Слідкуйте за рівнем холестерину. Здайте відповідні аналізи - можливо, декому доведеться сісти на дієту, а то і вжити більш радикальних заходів. Постарайтеся у раціон ввести жирні кислоти - зараз вони будуть вам надзвичайно корисними. Нехай на вашому столі будуть риба, морепродукти і рослинні олії.

Ви можете порівняно легко купитися на кілька багатозначних поглядів. Не варто вірити компліментам нових знайомих, вас просто хочуть спокусити. У стосунках з давнім партнером не допускайте фальші.

У понеділок можливі фінансові труднощі, але вівторок виправить становище. У вас може скластися враження, що доля буде прихильною до вас і надалі, але розраховувати на це не варто. Краще не витрачати зайве.

 

Діва

 

Цього тижня ваш успіх залежатиме від впевненості у правильності свого вибору і злагодженості дій. У п'ятницю залиште осторонь службову запопадливість. Більше вільного часу присвячуйте сім'ї і дітям. На понеділок не варто планувати щось ґрунтовне, дійте за обставинами. У вівторок усе робіть самі, а якщо не можете - строго контролюйте діяльність помічників. У цей день можливі обман і спотворення інформації.

Приділіть увагу своєму волоссю. Подбайте про те, щоб захистити його від несприятливих факторів зовнішнього середовища. Вибирайте шампуні і бальзами з ефектом зволоження; двічі на тиждень можна робити маски, що містять вітаміни групи В і вітамін Е - накладати їх необхідно тільки на волосся, не на шкіру голови.

Не варто з'ясовувати стосунки і починати вирішальні розмови. Ситуація зміниться на краще, якщо ви перестанете сперечатися. Ніжність і спокій - ось те, що необхідно вашій парі. Вихідні краще провести вдвох.

Досить сприятливий тиждень для активності у професійній сфері. У середу не варто довіряти малознайомим людям, остерігайтеся аферистів. У п'ятницю під час зустрічі з діловими партнерами ви можете отримати вигідну пропозицію. Однак, варто адекватно оцінити свої можливості.

 

Терези

 

На початку тижня на вас може звалитися багато турбот і дрібних, але дошкульних проблем. Однак, чим безкорисливіше ви підтримаєте нужденних, тим позитивнішими будуть зміни у житті. Починаючи зі середи, варто дотримуватися розкладу і не спізнюватися. До досягнення бажаного результату залишиться зовсім небагато, тому займіться найбільш невідкладною справою. Субота - чудовий день для самоосвіти.

У найближчі дні варто відмовитися від збільшення фізичних навантажень - ваш організм до цього не готовий. Будьте обережнішими під час занять спортом і на роботі теж. Кожен ваш рух має бути осмисленим. Роблячи вправи, особливо уважно стежте за технікою виконання. Не перепрацьовуйте і не піднімайте тяжкості.

Чим менше ви просите, тим більшим є шанс отримати бажане. Остерігайтеся висувати претензії коханій людині - реакція може бути абсолютно неадекватною. На вихідні варто запланувати спільні розваги.

У середу не варто починати справи, пов'язані з ризиком, проте у цей день буде вдалим переїзд. У суботу краще не мати при собі великих сум грошей. На понеділок і вівторок добре було б запланувати серйозні ділові зустрічі, підписання договорів та інших паперів.

 

Скорпіон

 

Цього тижня зберігайте спокій і впевненість у власних силах. Професійні та фінансові справи будуть поліпшуватися завдяки вашій наполегливості. З'явиться бажання змінити не тільки імідж, але і свій внутрішній стан. Вас явно надихає близька людина. Будьте з нею відвертими. Ваші любовні почуття - взаємні. Ініціативи вівторка увінчаються успіхом, якщо вдасться приборкати нервозність і не працювати понад міру. У суботу, перш ніж щось вирішувати або робити, обдумайте все до дрібниць, продемонструйте стриманість і розсудливість.

Обмежте вживання кави і міцного чаю, пийте чисту воду без будь-яких домішок. Інший режим може призвести до зневоднення організму. Якщо ви схильні до появи набряків - зменште кількість солі у раціоні. Намагайтеся більше рухатися - фізична активність сприяє активізації важливих процесів в організмі.

Менше говоріть, більше цілуйтеся. Зараз у вас у розпалі бурхливий і пристрасний роман. Насолоджуйтеся цим взаємним тяжінням і фонтаном киплячих емоцій. На вас чекає справжнє задоволення.

Фінансове становище не викликає особливого занепокоєння. Ви навіть отримаєте додатковий прибуток. А головне - переконайтеся у лояльності і повазі з боку ділових партнерів, колег і керівництва. Неділя - сприятлива для вигідних покупок.

 

Стрілець

 

У найближчі дні розраховуйте тільки на свої сили, допомога інших може бути «ведмежою послугою», наслідки якої важко буде виправити. Зате ви зможете показати себе. У четвер вас потішать позитивні події і цікаві зустрічі. Субота підходить для розмов із друзями і сімейних застіль. Неділю краще присвятити відпочинку на самоті.

Найближчі дні присвятіть наведенню порядку в аптечці. Розсортуйте таблетки і мікстури - переконайтеся, що правильно зберігаєте медикаменти, перевірте терміни придатності необхідних вам медичних препаратів. Можливо, якісь запаси варто поповнити - щоб у вас було все необхідне на «пожежний» випадок.

Намагайтеся не з'ясовувати стосунки з коханою людиною цього тижня, отримаєте тільки безглузді сварки. До вихідних буря вщухне, настане час для примирення.

Фінансове становище стабілізується. У середу ймовірні фінансові надходження, інформацію про які краще берегти у таємниці. Можлива пропозиція про нову роботу. Це - шанс знайти додаткове джерело доходів.

 

Козеріг

 

Цього тижня, якщо ви морально налаштуєтеся і зважитеся, то будете здатні зробити стрибок у кар'єрі. У понеділок вірогідні відповідальні переговори. Ви справедливо вважаєте, що заслуговуєте більшого. Але не беріть підвищених зобов'язань, при нинішньому темпі роботи вам складно буде їх виконати. Здійснити всі ваші плани і задуми буде не завжди просто, але, при цілеспрямованості і завзятості, можливо.

Вам варто бути уважнішими до стану своєї шкіри. Можливо, їй потрібне додаткове «харчування» або зволоження. Якщо не впевнені у тому, що ж вашій шкірі не вистачає - знайдіть можливість отримати консультацію у косметолога. Не скупіться - ці витрати зараз виправдані.

У понеділок все буде безхмарно і романтично, але до середини тижня підступи заздрісників можуть усе зіпсувати. Не піддавайтеся! Четвер - хороший день для зустрічей і романтичних побачень, який може завершитися рішучим кроком з вашого боку.

Ваші плани з приводу підвищення на роботі, відряджень і ділових зустрічей можуть зруйнуватися. Не варто це брати близько до серця. Фінансові можливості будуть дещо скромнішими, ніж зазвичай, але це - ненадовго.

 

Водолій

 

Вам необхідно прислухатися до голосу розуму, а не до своїх бажань. На початку тижня ви будете багато спілкуватися і знайомитися з новими людьми. Спробуйте справити приємне враження з перших слів. Щоб у четвер таємні недоброзичливці не застали вас зненацька, приготуйтеся відбивати їхні атаки. Наприкінці тижня ви відчуєте підвищення життєвого тонусу, а невеликі загаяння у справах залишаться у минулому.

Головне для вас зараз - правильно розподіляти енергію. Ви схильні витрачати її дуже швидко, але у найближчі дні звичні джерела її поповнення для вас будуть частково або навіть повністю перекриті. Перш ніж на щось погоджуватися, прислухайтеся до себе - чи готові ви до очікуваного навантаження, фізичного і психологічного.

Тиждень - не найвдаліший у плані романтичних взаємин. Ви будете багато спілкуватися, але навряд чи ті, чию увагу ви залучите, викличуть у вас захоплення. Вірогідні розбіжності у бажаннях і конфлікти. Краще наразі побути на самоті.

У середу намагайтеся втримати емоційну рівновагу. У понеділок очікується надходження незначної суми коштів, яка не виправить становище. Вірогідні фінансові труднощі, які доведеться долати протягом досить тривалого часу.

 

Риби

 

Загалом, тиждень буде сприятливим, особливо для творчих починань. Настрій і працездатність будуть на висоті, якщо ви усвідомите свою мету і впевнено торуватимете шлях до неї. Але важливо не втрачати при цьому почуття гумору. В особистій сфері ймовірні авантюрні мотиви, які незабаром можуть перетворитися на цілу мелодію, під яку вам доведеться танцювати. Якщо ви спробуєте приборкати свою впертість, то цілком зможете зберегти у родині мир і спокій.

Головне для вас зараз - вірити у краще. Оптимізм стане для вас чарівною «таблеткою», яка допоможе вам подолати практично будь-яку недугу. Застосовувати прописані лікарями медикаменти необхідно. Але ваша впевненість в успішному результаті допоможе швидше поставити вас на ноги. Постарайтеся налаштуватися на позитивний лад.

Кохана людина може здивувати, навіть налякати вас своєю напористістю, адже вам більше до душі гармонійні стосунки, а не божевільна пристрасть. Постарайтеся поговорити відверто й уникнути непотрібних непорозумінь. Не змушуйте свого обранця ревнувати.

На початку тижня на вас чекає успіх, якщо ви будете справедливими до себе і ділових партнерів. Ймовірне надходження незначної суми. У середу і четвер не поспішайте ризикувати. Ризик буде невиправданим, а втрати - великі. У суботу можливі непередбачені витрати на дітей.

Овен

Овен

Овен#2020-21 (05/20/2020)
Овен#2020-20 (05/13/2020)
Овен#2020-19 (05/06/2020)
Овен#2020-17 (04/22/2020)
Овен#2020-16 (04/15/2020)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com