rss
07/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Ефект Мюнхаузена (credit limit)

Говорячи про чудову кредитну історію, згадаймо, що це таке. Працюючи з кредитом вже близько 30 років, можу сміливо стверджувати, що кредитна історія як об'єкт споживчого інтересу з'явилася на нашому горизонті зовсім нещодавно, на початку 90-х. Саме тоді починався бум у Real Estate, який природним чином обвалився у 2007, змусивши здригнутися Stock Market.

 

Більшість офіційних джерел поспішили навісити всіх собак на R/E & Mortgage як винуватців кризи. Таке пояснення не витримує елементарної критики. Відомо, що суб'єктивний фактор - активність R/E - за визначенням не може тривалий час домінувати над фактором об'єктивним - Stock Market. Я обіцяю повернутись до цієї теми. Але сьогодні - про кредит.

Традиційно для більшості користувачів кредитна історія - це, насамперед, credit score, що, хоч і не цілком конкретно, але зрозуміло. Це схоже на ситуацію, коли про людину судять тільки за зростом... Розвиток інформаційної технології сьогодні забезпечив доступ до кредитної історії будь-кому, хто цим питанням цікавиться. У зв'язку з цим головний фактор, який беруть до уваги, аналізують і коментують, - це credit score. За його зростання борються, його падіння переживають, його коливання аналізують. Щоправда, все це відбувається у межах компетенції кожного «аналітика», висновки якого бувають часто дуже далекими від істини. Як приклад наведу «міф» про важливість впливу запитів-inquiries на credit score. Хочу вас заспокоїти. На тлі 40 факторів, що впливають на розрахунок credit score, inquiries за своєю вагою і впливом розташовані у третьому десятку. Тому не варто перебільшувати важливість «запитів» при формуванні credit score.

Тепер - про суть питання. Якщо для нас, користувачів, credit score - це головне, то для повної оцінки нашого кредиту, яку виконує спеціальна програма, це - лише один бік медалі. Другий бік - і важливіший - це середній розмір кредитних ліній і кредитних карток.

Чому важливий саме розмір кредитних ліній?

Нагадую, credit score як індикатор кредитної історії свідчить про стан нашого кредиту на цей час. Одна картка на суму $300.00 в змозі підвищити ваш FICO до 800 і більше.

У той же час розмір кредитної лінії свідчить про те, як довго цей покупець має хорошу кредитну історію. Саме цей фактор, історія і наш досвід є визначальними при оцінці нас як позичальника. Чим більший розмір кредиту, тим більшим досвідом ми володіємо, тим вищим є наш шанс отримати нову позику.

Якісно картина співвідношення терміну користування кредитними картками, довжини кредитної лінії та ймовірності отримати фінансування може бути презентована наступним чином:

кредитний ліміт - термін хорошого стану - ймовірність отримати фінансування:

  • $500,00 - $2,000.00 - до 3 років - 25%
  • $3,000.00 - $7,000.00 - до 5-7 років - 50%
  • $8,000.00 - $12,000.00 - 10-12 років - 75%
  • $15,000.00 - $30,000.00 - > 15 років - 95%

Отже, завдання полягає у тому, щоб підвищити середній ліміт своїх кредитних ліній, як мінімум, до $10,000.00 і зробити це не за 10 років, а за рік.

Це фантастичне завдання цілком можна вирішити, якщо запланувати його реалізацію. У попередній статті ми обговорили, як підвищити credit score за півроку. Наступний крок - підвищити середній ліміт за той самий термін, аби мати можливість безмежно підвищувати середній ліміт своїх кредитних карток, збільшуючи при цьому розмір Аварійного фонду.

Про це - у наступному випуску.

 

Щодо всіх питань, пов'язаних
із сімейним бюджетом і його
стабільністю, телефонуйте
847-520-7030.

e-mail: [email protected]

www.drfgroup.net

З повагою - Йосип Розенберг,
 Common Sense Club

 

Ефект Мюнхаузена (Authorized User)

Ефект Мюнхаузена (raise credit limit)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com