rss
07/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ За два роки до Криму переселили 70 тисяч росіян

За два роки до Криму переселили 70 тисяч росіян

 

Найпомітнішим явищем у діяльності російської влади на анексованому півострові кримчани називають засилля «переселенців» з Росії та витіснення місцевих мешканців із ключових посад.

Про це пише «Інформаційний спротив», оперуючи інформаційно-аналітичними даними окупаційної влади.

«Найпомітніше явище для кожного пересічного кримчанина - засилля «переселенців» з Росії. За останні два роки тільки до Севастополя перебралися на проживання близько 20 тисяч осіб, Сімферополь задихається від ще 50 тисяч приїжджих громадян РФ», - йдеться у повідомленні «ІС» з посиланням на підготовлену російською окупаційною владою довідку «Громадська думка про соціально-економічну ситуацію в країні».

Видання уточнює, що після виборів до Держдуми РФ у вересні 2016 року на півострові було повністю замінено керівний склад держустанов і «органів влади» на чиновників із Росії.

При цьому кримські кадри витісняються за межі півострова.

Як приклад витіснення місцевих мешканців із Криму із заміною їх на вихідців із Росії називається передислокація кримчан, які зрадили українській присязі, на Північний і Тихоокеанський флоти.

«Значна частина колишніх військовослужбовців ВМСУ, які зрадили присязі та перейшли на службу до ВМФ РФ, на даний момент служать на Північному і Тихоокеанському флотах ВМФ РФ. У ЗМІ і соцмережах неодноразово з'являлися повідомлення про те, що там до них ставляться так, як і належить - як до зрадників», - констатує «Інформаційний спротив».

Ще одна прикмета часу на п'ятому році анексії - «практично всі значущі структури півострова контролюються російськими спецслужбами».

«На цьому фоні у червні-листопаді 2018 року зафіксовано суттєве зростання протестного потенціалу. У соціальних мережах нескладно помітити зростання градуса ненависті до росіян, які відчувають себе в Криму «господарями» і ставляться до місцевих з відвертим презирством», - резюмує «ІС».

 

РФ підтвердила, що розміщені в Криму літаки здатні знищити будь-яку ціль в Європі

 

Росія розмістила в анексованому Криму надзвукові літаки-бомбардувальники Ту-22М3, здатні уражати морські і наземні цілі на значній відстані від аеродромів базування керованими ракетами й авіаційними бомбами.

Про це повідомляє «Интерфакс» з посиланням на голову комітету Держдуми РФ з оборони Володимира Шаманова.

«Розміщені Ту-22М3 в Криму. Це - літаки ракетоносної авіації, які проходять глибоку модернізацію і здатні своїм озброєнням знищити будь-яку ціль в Європі», - сказав Шаманов.

Напередодні глава комітету російської Ради Федерації з оборони та безпеки Віктор Бондарєв заявив, що Росія розгорнула в Криму оперативно-тактичні ракетні комплекси «Іскандер-М» і розмістила на півострові дальні бомбардувальники Ту-22М3.

Ту-22М3 - дальній надзвуковий ракетоносець-бомбардувальник. Призначений для ураження морських і наземних цілей на відстані до 2200 км від аеродромів базування керованими ракетами та авіаційними бомбами.

Літаки Ту-22М3 застосовувалися російськими військовими у військовій операції в Сирії. Ці бомбардувальники брали участь у бойових діях в Афганістані та обмежено - в так званій контртерористичній операції на Північному Кавказі і у війні проти Грузії.

Резолюція Генеральної Асамблеї ООН, прийнята 17 грудня 2018 року в зв'язку з мілітаризацією окупованого Криму, Чорного та Азовського морів, закликає Росію вивести свої війська з території Криму і засуджує зростаючу російську військову присутність у Чорному і Азовському морях.

Богдан Яременко, голова правління ГО «Майдан закордонних справ»: «Росія поводиться з Кримом, як з військовим трофеєм»

Життя до виборів і після: як врятувати світ

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com