rss
01/23/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#367

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Пам’ять \ У вічність відійшов о. Мирон Панчук

Українську громаду США обійшла сумна звістка. У вічність відійшов отець Мирон Панчук, священик Української Греко-Католицької Церкви при парафії Св. Йосифа Обручника (Чикаго, США), віце-президент Ukrainian Genocide Famine Foundation - USA, докторант психології. Вивчав глибинну психологію у Pacifica Graduate Institute. Свого часу працював у All-Ukrainian Network of PLWH.

 

Title  
 Фото Оксани Федорук-Терлецької
 

Упродовж останніх років о. Мирон був прикутий до візка, однак продовжував проводити активну громадську діяльність.

 

«Отець Мирон Панчук був особистістю - вільною, щирою, суперечливою, але правдивою. Дуже непросте було життя Покійного - повна чаша терпіння. Він стояв перед великим Богом і з філософським гумором приймав дійсність людської немочі.

Хто бачив, не міг не подивляти, як Покійний роками переносив фізичні страждання, каліцтво, упокорення. Позбавлений ніг, з букетом поважних недуг, він дописав і захистив докторат із психології. Його оптимізм, віра та цікаві погляди дивували і змушували думати.

Я вдячний Миронові за підтримку і розуміння. У цю Неділю Всепрощення Покійний вже з того світу просить прощення в усіх, кого міг образити і скривдити, і ми цього просимо у Тебе, друже. Велика подяка від отця Мирона тим, котрі жертовно опікувалися своїм братом і другом, котрі знали і спомагали свого брата у біді.

Нехай Всемилостивий Господь прощає єреєві Миронові всі його провини, вольні і невольні, і поселить його туди, де немає ні болю, ні печалі, ні зітхання, але лише життя безконечне.

Со святими упокой!

  Title
  Отець Мирон Панчук та Борис(Ґудзяк),
митрополит Філадельфійський

Вічная пам'ять!», - написав у Facebook митрополит Філадельфійський Борис (Ґудзяк).

 

«Сумна звістка прийшла з Чикаго, де помер отець Мирон Панчук, священик Української Греко-Католицької Церкви, якого знали та шанували, мабуть, усі - і православні, і католики в Чикаго та в околицях», - написав архієпископ Чернігівський та Ніжинський ПЦУ Євстратій (Зоря).

Про о. Мирона Панчука з шаною і глибоким сумом згадують і в Генеральному консульстві України в Чикаго: «Справжніх духовних провідників не так багато. Є люди, яким Бог дав неоціненний дар - займатись просвітництвом українців, наставляти їх на шлях правди. Отець Мирон був справжнім духовним наставником і другом української громади. Нехай Всемилостивий Господь прийме душу отця Мирона. Вічна йому пам'ять».

«Важко повірити! І ще важче повідомити про те, що наш добрий пастир, щирий приятель о. Мирон Панчук відійшов у вічність. Сумно і боляче. Дякуємо за те, що ти мав багато місця для нас, твоїх друзів, у своєму великому серці. Молимося, щоб твоя дорога назустріч з Богом була легшою, ніж та, яка закінчилася сьогодні на цій землі. Вічная пам'ять!» - написала Марія Климчак, куратор Українського Національного Музею у Чикаго.

Редакція газети «Час і Події» висловлює щире співчуття родині, друзям, Українській Греко-Католицькій Церкві з приводу великої втрати - відходу у вічність о. Мирона Панчука.

Він назавжди залишиться у наших серцях патріотом України, духовним лідером нашої громади, вірним пастирем Української Греко-Католицької Церкви.

Вічная пам'ять.

 

Зі справжнім патріотом, духовним наставником о. Мироном Панчуком українська громада попрощалася у церкві св. Йосифа Обручника.

Чин поховання відбудеться на українському кладовищі святого Миколая.

Розклад похоронних відправ:

At Saint Joseph the Betrothed

Ukrainian-Greek Catholic Church

5000 N. Cumberland Ave. Chicago

WEDNESDAY MARCH 13

Lying in state from 4 p.m. until 9 p.m.

Priestly Parastas at 6 p.m.

THURSDAY MARCH 14

Lying in state from 4 p.m. until 9 p.m.

Priestly Parastas at 6 p.m.

FRIDAY MARCH 15

Burial for a Priest 9 a.m.

Burial at Saint Nicholas Ukrainian Catholic Cemetery afterward

До останнього подиху були вірні рідній землі…

Вклонімося Героям

Богданчик#2019-52 (12/24/2019)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com