rss
05/20/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#352

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ Залізниця купила бронежилети незрозумілого походження та якості

Регіональна філія «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» за результатами тендера 28 грудня уклала угоду з ТОВ «Охота» щодо постачань бронежилетів виробництва ТОВ «Балістика» на суму 462 тис. грн. Своєю чергою, виробник заявив, що не продавав жодної продукції підряднику залізниці.

 

Про це пише «Залізниця без корупції».

За угодою, фірма повинна доправити залізничникам індивідуальне обмундирування, у перелік якого ввійшли: бронежилети, наколінники, гумові палиці, розвантажувальні жилети, кобури, тактичні рукавички, зимові рукавички, пасок для зброї та поясний пасок.

Виробником бронежилетів у договорі було зазначено ТОВ «Балістика» та надані відповідні документи із зображенням бронежилетів даного виробника.

Проте, 18 лютого на своїй сторінці в Facebook ТОВ «Балістика» заявило, що жодного стосунку до фірми-переможця не має. Окрім того, «Балістика» стверджує, що за весь період існування компанії таку кількість бронежилетів зазначеного класу вони нікому не продавали, а пропонована вартість продукції суттєво завищена.

Загалом, минулого року «Укрзалізниця» почала активно озброюватись, було придбано спецзасобів, зброї та набоїв на понад 10 млн грн.

Від «Наших грошей»

 

Угоду з ТОВ «Охота» було укладено за результатами аукціону. Тоді тендерний комітет відхилив пропозиції конкурентів - ТОВ «Харкiвський завод засобів індивідуального захисту» та ФОП Ожегов Микола Сергійович, які були дешевшими. Пропозиції були відхилені, зокрема, через відсутність необхідних документів про походження бронежилетів.

ТОВ «Охота» зареєстроване в 2017 році на Віру Вінс, вона також є власницею ТОВ «Охота Умань». Це магазини зброї в Миколаєві та Умані, на сайті мережі вказано, що їй належить і магазин у Первомайську, Миколаївської області.

За даними «Прозорро», «Охота» отримала замовлень на 675 тис. грн.

Договір передбачав, окрім іншого, постачання 57 бронежилетів по 4612 грн./шт. На сайті «Балістики» такі ж бронежилети 4 класу коштують на 15% дешевше. Але, за умовами договору, на постачальника покладені і транспортні витрати з постачання товару на заявку замовника.

 

Джерело: «Наші гроші»

 

Гвардійський фаєрвол проти дешевих постачальників

134 дозволи на незаконні будівництва Києва

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com