rss
07/12/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Загибель українця як показник суспільних настроїв

24 лютого 2019 року в соцмережах з'явився такий короткий допис: «Він учора загинув в #АТО... під час обстрілу. Отримав поранення у шию, несумісне з життям...

 

СЕРБІН ІЛЛЯ ТАРАСОВИЧ, 1993 року народження ((

Пробач, пробач...».

І до цього повідомлення була прикладена світлина. Від неї не можна відвести очей. Настільки гарними, молодими, сповненими життєвих надій виглядають тут хлопець і дівчина. Настільки щиро вони припали одне до одного.

Якою чудовою могла би бути ця ймовірна сім'я! Яких діточок вони могли б народити!

І всього цього не буде. Війна вкрала це молоде життя, як і житті тисяч і тисяч українців.

Війна, якої офіційно нібито немає. Принаймні, вона не оголошена. Війна, про яку одні кажуть, що вона триває всередині країни, і тому є нібито громадянською; про яку інші говорять, що вона є результатом нападу Росії на Україну й окупації української території; про яку міжнародні партнери України говорять, використовуючи значно більш обережні слова - такі, наприклад, як конфлікт і тому подібне.

А вона продовжується, пожираючи молоді і старші життя, сиротячи рідних, вбиваючи ще не народжених, які вже ніколи не з'являться на світ, тому що їх можливих батьків знищено.

Як от цього, сповненого сил і любові українського хлопця і воїна Іллю Тарасовича Сербіна...

А читачі реагують на це трагічне повідомлення, не тільки висловлюючи свій жаль, але й громадсько-політичні позиції. І вони є дуже різними. Показовими для нашого розбурханого часу. Ось послухайте ці голоси (особливості оригіналу зберігаю)...

Ніна Вольф. Коментувати не можу, плачу і повторюю: президент, перестань убивать наших дітей тільки для того, щоб набить свої кишені

Вишиваночки від Наталочки. Ніна Вольф їх вбиває не президент, а російська армія, російські загарбники за наказом Путіна.

Iolanta Soroka. Не ми почали цю війну... А закидання Пороху про те, що він не хоче її закінчити, це, просто... зрадлива гидота!!! Тільки сліпий та глухий не знає, як багато зроблено нашим президентом, щоб закінчити цю війну І вам не соромно взагалі не користуватися своїми мізками? Та ще й під світлинами наших героїв!!!! Вічна, вічна їм пам'ять та низький уклін їхнім батькам!!

Наталі Бахуринська. Кого ви захищаєте? Що він зробив, аби зупинити? Синів послав? Якби там був хоча б один син, то війна до ранку закінчилась би! А так всім вигідно, окрім хлопців і їхніх родин.

Galina Kuleshova. Коли дивлюся на такі фотографії, серце переповнюється болем (((((.

Як можна занурювати стільки сімей в безодню горя?((((((( Як не бояться Бога?????? Верховна Рада - чи не пора встать на передову і довести свою любов до України, захищаючи її в перших лавах... Не по 3 дні для власної ж вигоди, а до кінця, до перемоги? Видно, штани приросли до затишних крісел ((((!!!

Валентина Шовкун. Не можна без сліз дивитися на все це. Такий цвіт нації гине, а кляті товстозаді верховнорадовці ніяк не нажеруться... І Бога не бояться...

Елеонора Сін. Хіба це не російська зброя хлопця вбила?

Nataliya Terletska. Galina Kuleshova. Нічого нового. Старі комуністичні лозунги - спрямуємо багнета не на ворога, а проти своєї влади. Це мабуть перший рядок у кремлеботівських методичках, якщо таке пишете замість «царства небесного!» та «вічна пам'ять Герою!».

Юлія Нейкович. Цей геноцид триватиме доти, поки хлопці не розвернуться в інший бік і не підуть звідти. Тоді все поміняється і речі назвуться своїми іменами не на словах. Подумайте лише - скільки часу вже пройшло і НІЧОГО не змінилося.

Iolanta Soroka. Юлія Нейкович О-о-о, а це вже схоже на заклик до зради!!! Ви пропонуєте піти від кордону розмежування та дати раші закінчити свою грязну, криваву справу!!!!!!!! І саме тому, що там стоять наші хлопці, знаючи, що вони боронять, що в нас є країна, а не змінено кордони та не приєднано нас, як безмовне стадо, до «великого брата». Не гнівіть Бога, а помоліться за наших героїв та подякуйте тому, що можете спокійно лягати спати, а вранці йти на роботу, а ввечері зустрічатися з друзями за філіжанкою кави. Слава героям!!! Велика дяка!! Та вічна пам'ять загиблим.

Iolanta Soroka. Припинити цю війну можна або перемогою, або капітуляцією... Хто хоче капітуляцію, здачу своєї країни та відкинути її розвиток ще раз на років п'ятдесят «взад», НЕ СОРОМТЕСЯ! Зберіться всі разом купкою, та йдіть до раші. Вам з радістю дадуть нові паспорт, а з ним і всі блага «великої держави расіі». Йдіть собі. Та не заважайте нашім героям боронити нашу землю, а нам - будувати свою, незалежну, розвиваючу країну. Ми до цього прагнемо та ми у це віримо!

Василь Шурм'як. Співчуваю всім сім'ям, які втратили будь-кого на нашій БОГОМ даній Українській землі і нагадую президенту: на другий термін можеш не йти, якщо не зробиш мир (ти його обіцяв.((ЗА ЯКИЙ ЧАС І СКІЛЬКИ ПРОЙШЛО). А наступнику раджу добре подумати, чи варто свій народ НАЙО........

Тамара Сокол. Вічна пам'ять! Героям слава! Співчуття рідним! Ганьба тим, хто користується війною задля збагачення, хто свідомо не хоче її припинити, хто не думає, що, крім суду людського, є ще суд Божий. А там уже будуть розплачуватися діти цих нелюдів.

Iolanta Soroka. Нашим хлопцям, нашим героям, нашим боронителям - низький уклін та велика дяка!!!!! Загиблим героям - вічна пам'ять!

Ольга Шевченко. Господи, зупини цей жах. Хай тобі, дитино, буде земля пухом, вічна пам'ять тобі.

Ірина Семененко. Низький уклін та вічна пам'ять вам, Сини України. Смуток та біль переповнює серце душу, пробачте нас.

Lyudmila Boyko. Боляче дивитись на дітей, які йдуть у вічність заради нас всіх, але хіба потрібно стільки горя через цю кляту війну? Вічна пам`ять тобі, дитино, світла пам`ять, співчуття родині.

Любов Бруханда Вічна пам'ять тобі, дитино... Боже!!! Скільки це горе триватиме на нашій землі???

Олександр Зайвий. Земля пухом та Царство небесне нашому герою. Спи спокійно!!!!!!!!

Любов Литвин. Не можна спокійно на це дивитися! Болить і кричить душа!

Вічна пам'ять тобі, люба дитино!!! Дай, Боже, сили батькам, щоб пережити таке горе!

Слава Героям!!!

Різних голосів і позицій ще багато, усіх не вмістиш. Одне відчутно - українці змучені війною, бідністю, владою, безперспективністю. Це - настрій моменту. Але момент цей, на жаль, тягнеться роками...

Іншого виходу, ніж обрати проукраїнську патріотичну чесну фахову владу, нема. І до виборів - рукою подати. Все в руках тих, хто прийде і проголосує.

Але ж трагедія в тому, що кожен день якийсь українець може бути пораненим чи вбитим, як ось Ілля Сербін - поки ця проклята війна не завершиться...

Вклонимося ж пам'яті полеглих. Герої не вмирають! Героям слава!!!

А рідним, близьким, люблячим - глибоке щире співчуття...

МВС та переобрання Порошенка. Хто кого - й що за цим криється

Як з топ-менеджерів великих корпорацій «ліплять» кандидатів у президенти

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com