rss
09/26/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ Рідна фірма Мішалова отримає половину з 440 мільйонів на гуртожитки армії на півдні України

Південне територіальне квартирно-експлуатаційне управління Міністерства оборони України у січні за результатами тендерів уклало 13 угод про будівництво гуртожитків на загальну суму 440,31 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

 

n ТОВ «Майстер-Буд» збудує шість гуртожитків у військовому містечку № 72 у Миколаєві за 207,99 млн грн., що складає майже половину загальної суми.

За підсумковими відомостями без постачання і ПДВ, ціни гарячекатаної арматурної сталі, щебеню, бетону, асфальтобетону, цегли і розчинів відповідають ринку та іншим тендерам.

Суміш Ceresit СT 190 коштує 10,07 грн./кг, хоча на ринку її можна знайти у продажу залежно від обсягу замовлення на 7-46% дешевше - по 6,92-9,44 грн./кг.

Два підряди воно отримало без конкуренції, а решту виграло у ТОВ «Проект-Актів» або ТОВ «Будівельна фірма Споруда», які не знижували свої ціни під час аукціонів.

Кінцевими бенефіціарами компанії «Майстер-буд» через ТОВ «Юніком Капітал» є Лариса Флакс, Михайло Тульчинський і Павло Мінасов. Донедавна частка Мінасова належала Дмитрові Мішалову, чий син В'ячеслав Мішалов з березня 2016 року до кінця 2017 був секретарем Дніпровської міськради.

Мішалов-старший раніше був відомий як перший віце-президент компанії «ПриватЛенд». Представник «Привату» Борис Філатов у 2015 році став мером Дніпра. Раніше спільний бізнес з Мішаловим також мав екс-глава адміністрації президента Борис Ложкін. Бізнес-партнером Ложкіна був чинний глава Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.

Після обрання Мішалова-молодшого депутатом Дніпровської міськради від «Самопомочі» в 2015 році «Майстер-буд» отримав підрядів більше, ніж 1,12 млрд грн.

n ТОВ «Благобуд Уют» збудує два гуртожитки у військовому містечку № Ч-1 у смт. Чорноморське, Одеської області, за 66,19 млн грн. Один підряд воно отримало без конкуренції, а інший - виграло у ТОВ «КБК Фортіс».

«Благобуд Уют» зареєстровано під Києвом на Олександра Білоносова з Житомирщини.

n ТОВ «Баукрафт Україна» без конкуренції отримало 65,92 млн грн. на два гуртожитки у військовому містечку № 100 у Гайсині, Вінницької області.

«Баукрафт Україна», з-під Києва, належить Сергієві Пташнику, Дмитрові і Миколі Каніним із Миколаївщини та Артемові Мельниченку з Кропивницького.

n ТОВ «Інвестиційна будівельно-виробнича компанія «Квадр» екс-мера Одеси Леоніда Чернєги (1991-1994 рр.) і його сина Олексія Чернєги дали 33,95 млн грн. на гуртожиток у військовому містечку № Дачне-2 у Біляївському районі, Одеської області.

Єдиний суперник ТОВ «Укрпромстрой» пропонував несуттєво нижчу ціну, але його відхилили, бо він не усунув недоліки документів за добу після ознайомлення з ними.

n Крім того, замовили два гуртожитки у військовому містечку № 63а в Миколаєві: по одному вищезгаданій «Будівельній фірмі Споруда» Михайла Жендубаєва за 33,34 млн грн. і ТОВ «Івеко-Буд» Костянтина Крупенка за 32,93 млн грн.

В обох фірм єдиним суперником було ТДВ «Миколаївський домобудівельний комбінат».

Михайло Жендубаєв керує ТОВ «Миколаївміськбуд» Ольги Жендубаєвої. Воно й саме отримувало підряди Міноборони щодо будівництва казарм та було спаринг-партнером ТОВ «ЄІС» на скандальному тендері КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» Миколаївської облради на капремонт будівлі аеровокзалу за 102,23 млн грн.

Джерело: «Наші гроші »

 

Треш на кухні у госпіталі ветеранів

Суд не став розглядати заяву Холодницького стосовно справи Мартиненка

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com