rss
07/17/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#356

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Здоров’я \ Два тижні без цукру

Очистивши організм у такий спосіб, позбудетесь зайвої ваги та знизите ризик хронічних хвороб печінки, серця, судин і діабету 2-го типу.

 

Сьогодні дедалі більше людей мають зайву вагу. Експерти дійшли висновку, що головним «винуватцем» зростання захворюваності на ожиріння є надлишок у раціоні цукру. Рафіновані вуглеводи шкодять організму, бо підвищують ризик розвитку хронічних хвороб печінки, серцево-судинної системи, діабету 2-го типу і навіть депресії.

«Сівши» на дієту, яку пропонують експерти американського порталу Ideal Silhoutte, можете спочатку відчувати «ломку», адже організм призвичаївся щодня отримувати свою «дозу» цукру. Однак, коли процес очищення організму завершиться, побачите, що ваше життя змінилося на краще - відчуватимете легкість у тілі, шкіра сяятиме, знизиться тиск, більше не здуватиме живіт.

Перший тиждень

У перші чотири дні слід відмовитися від будь-яких продуктів, які містять цукор. Ці дні будуть найважчими, оскільки з'явиться непереборне бажання відійти від правила і поласувати чимось із забороненого переліку. Коли відчуєте, що от-от зірветеся, пригадайте собі, для чого вирішили очистити організм. Не сумнівайтеся: ваші зусилля не виявляться марними, і ви будете задоволені результатом.

План харчування (день 1-4)

Вилучіть з меню молочні продукти, фрукти і зернові. Починаючи з п'ятого дня, їх можна буде поступово додавати до свого раціону.

Сніданок

* Чорна кава.

* 3 яйця (варені/паровий омлет). В омлет можна додати трохи овочів.

* Філе індички.

Перекус

30 г горіхів (не обсмажених і без солі) або палички селери з мигдальною олією чи арахісовим маслом (2 ст. л.).

Обід

* Чай (без цукру і будь-яких замінників цукру).

* 170-220 г пісного білого м'яса (риби, індички, курятини).

* Овочі. Можна їсти шпинат, броколі, цвітну капусту, зелену квасолю, кабачки, баклажани. Від картоплі, моркви і гороху слід відмовитися.

Перекус

Палички селери або огірка з пюре з нуту (40-45 г) чи 3 яйця, зварені на круто.

Вечеря

* 170-220 г пісного білого м'яса.

* Овочі (з переліку дозволених, тобто, тих, що й на обід).

План харчування (день 5-7)

Такий самий, як у перші чотири дні дієти. Однак, на сніданок можна додатково з'їсти 30-45 г сиру або грецького йогурту, а горіхово-селерово-огіркові перекуси замінити Ѕ склянки ягід.

 

Другий тиждень

Можете видихнути з полегшенням - у наступні сім днів дозволяється їсти більше. Раціон можна збагатити гарбузом і бататом, а також з'їсти додаткову порцію молочних продуктів чи ягід. До цього часу ви вже призвичаїтеся до дієти і дотримуватися її буде легше.

План харчування (день 8-14)

Сніданок

* Чорна кава.

* 3 яйця.

* Одна піала вівсяної каші з Ѕ склянки ягід.

Перекус

Такий самий, як і попереднього тижня.

Обід

Такий самий, але вже можна їсти моркву.

Перекус

Палички селери, моркви, огірка, хлібці з цільного зерна із пюре з нуту (40-45 г) або 3 яйця, зварені на круто.

Вечеря

Така сама, але з додатковою порцією їжі - піалою коричневого рису (можна замінити кіноа) або 100-120 г батату з 1 ст. л. масла.

Увага!

З дієти треба виходити поступово. Після завершення другого тижня до страв на обід чи вечерю можна додавати трохи овочів, які містять крохмаль. Також на обід дозволяється з'їсти додаткову порцію вуглеводних продуктів. Не накидайтеся на їжу, як з голодного краю, і подбайте, аби надалі ваш щоденний раціон був більш здоровим.

Автор: Андрій Гелий

Джерело: «Високий Замок»

Не болить – не означає «здорова»…

Цигарки «крадуть» 10-12 років життя!

Цукор-невидимка#2019-28 (07/11/2019)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com