rss
07/20/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#356

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Україна вже експортувала 28,6 мільйона тонн зернових

Україна вже експортувала 28,6 мільйона тонн зернових

 

Україна з початку поточного маркетингового року експортувала 28,6 млн тонн зернових культур.

Такі дані наводить Департамент фітосанітарної безпеки, контролю у сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби.

«З початку поточного маркетингового року Україна експортувала 28,6 млн тонн зернових культур, зокрема, понад 11,5 млн тонн пшениці (зокрема, продовольчої - понад 7,1 млн тонн, фуражної - майже 4,4 млн тонн), ячменю - понад 3,1 млн тонн, кукурудзи - 13,3 млн тонн», - йдеться у повідомленні.

За аналогічний період минулого маркетингового року було експортовано 25 млн тонн зернових, зокрема, понад 12,3 млн тонн пшениці (зокрема, продовольчої - 6,7 млн тонн та фуражної пшениці 5,6 млн тонн), ячменю - 3,9 млн тонн, кукурудзи - 8,2 млн тонн).

У рамках поточного маркетингового року також було експортовано 3,5 млн тонн олійних культур, за аналогічний період минулого маркетингового року було експортовано 3,9 млн тонн олійних культур.

Як повідомляв Укрінформ, 2018 року зібрано найбільший урожай зернових за часів незалежної України - всього 70,1 млн тонн. З них зібрано 35,5 млн тонн кукурудзи - на 44% більше, ніж торік (попередній рекорд встановлено у 2013 році - 30,9 млн тонн). Також рекорди встановлено зі збору деяких олійних культур. Соняшнику у 2018 році було зібрано 13,7 млн тонн - на 12% більше, ніж у 2017 році (попередній рекорд встановлено у 2016 році - 13,6 млн тонн). Одержано також рекордний врожай сої - 4,4 млн тонн, на 13% більше, ніж у 2017 році (попередній рекорд встановлено у 2016 році - 4,2 млн тонн).

 

Укренерго реалізовує інвестпроектів на понад 1,5 мільярда євро

 

ДП «НЕК «Укренерго» реалізовує понад 100 інвестиційних проектів на загальну суму понад 1,5 млрд євро.

Про це інформує прес-служба Укренерго у Facebook.

«Більше, ніж 100 проектів на загальну суму понад 1,5 млрд євро - так виглядає інвестиційне сьогодення Укренерго», - йдеться у повідомленні.

Усі ці проекти націлені на модернізацію української енергосистеми, її підготовку до інтеграції з європейською, на перетворення Укренерго на оператора системи передачі європейського зразка.

Як повідомлялося, Укренерго провело громадські обговорення проекту Інструкції щодо подання та публікації даних на ринку електричної енергії для оприлюднення на онлайн-платформі прозорості ENTSO-E Transparency Platform. Публікація даних щодо роботи українського енергетичного ринку на платформі прозорості ENTSO-E є одним з основних зобов'язань Укренерго у межах інтеграції об'єднаної енергосистеми України до енергомережі континентальної Європи ENTSO-E, яке також закріплене в договорах про заснування Енергетичного співтовариства.

 

Укртрансгаз торік заробив 1,9 мільйона на генерації сонячної електроенергії

 

АТ «Укртрансгаз» за 2018 рік отримало 1,9 млн грн на виробництві і продажі сонячної електроенергії. Про це інформує прес-служба компанії.

«СЕС Укртрансгазу виробила 308 МВт-год. електроенергії за 2018 рік. Всю вироблену станцією електроенергію з грудня 2017 року наша філія Укргазтехзв`язок у повному обсязі продає за «зеленим тарифом» до єдиної енергетичної системи України - ДП «Енергоринок». У 2018 році Укртрансгаз зміг виручити на цьому 1,9 млн грн», - йдеться у повідомленні.

Компанія зазначає, що потужності електростанції дозволяють на 100% покрити власне споживання філії «Укргазтехзв'язок», а різниця може бути продана стороннім споживачам.

«Укртрансгаз розглядає варіанти встановлення альтернативних джерел енергії для живлення віддалених невеликих об'єктів ГТС. Інженери та фінансисти прораховують в комплексі технічну, економічну та екологічну доцільність, адже мета компанії - бути надійною та ефективною», - зазначили у компанії.

Як повідомлялося, СЕС запущено в експлуатацію на початку 2017 року. Вона складається з 1140 сонячних панелей загальною потужністю 300 кВт. За теоретичними розрахунками, станція має генерувати 400 МВт-год. електроенергії на рік, при цьому найбільшу кількість енергії - 55 МВт-год. на місяць - у липні, а найменшу - 6,2 МВт-год. на місяць - у грудні.

Ця сонячна електростанція є пілотним проектом відновлювальної енергетики в групі «Нафтогаз».

За результатами пілотної експлуатації сонячної станції Укртрансгазу інші підприємства групи також планують встановити сонячні електростанції.

Сага про 3%. Яким темпом може зростати українська економіка

Теплоенергетика: рекордсмени з неефективності

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com