rss
07/20/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#356

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Huawei заперечує звинувачення США

У китайській компанії Huawei заперечують звинувачення, які напередодні їм висунули США.

 

Про це компанія повідомила у Twitter.

«У Huawei розчаровані висуненням звинувачень проти компанії... Компанія заперечує, що вона чи її дочірня структура, або афільована організація зробили будь-які з інкримінованих їм порушень законодавства США, зазначених у кожному з пунктів звинувачення», - йдеться у заяві.

Також у заяві зазначається, що компанія прагнула обговорити з Міністерством юстиції розслідування проти Huawei та фінансового директора компанії Менг Ванчжоу, «але запит було відхилено без пояснення».

У Huawei заявили, що «не інформовані про будь-які протиправні дії Менг Ванчжоу і вірять, що американські суди, у підсумку, прийдуть до тих самих висновків».

Як повідомлялося, раніше Міністерство юстиції США офіційно висунуло обвинувачення проти компанії-виробника комунікаційного обладнання світового рівня Huawei, а також її підрозділів і топ-менеджера. Офіційні обвинувачення складаються з 13-ти пунктів проти самої компанії Huawei та двох її дочірніх фірм. Крім того, вони стосуються головного фінансового директора компанії Менг Ванчжоу.

Сполучені Штати вважають, що компанія Huawei та її керівництво вдавалися до банківського та інших видів шахрайства. Крім того, Штати вимагають екстрадиції фіндиректора компанії через дії, що порушували торговельні санкції США проти Ірану.

У Канаді 1 грудня за запитом США затримали фінансового директора китайської корпорації Huawei Менг Ванчжоу, яку підозрюють в ухиленні від виконання санкцій США проти Ірану. Через кілька днів директора звільнили під заставу в $10 мільйонів та обіцянку прибути на наступний судовий розгляд, під час якого буде вирішуватися питання про екстрадицію.

Після цього у Китаї були затримані 13 канадців. Крім того, громадянину Канади, якого у Китаї звинуватили у контрабанді наркотиків, замінили 15-річний термін ув'язнення на смертну кару.

МЗС Китаю висловило занепокоєння через висунуті Мін'юстом США обвинувачення компанії Huawei та її головному фіндиректору Менгу Ванчжоу.

Два форуми, два кандидати, дві стратегії

Ювілей Патріарха

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com