rss
09/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Релігія і політика \ Ієрархи УПЦ США провели зустріч у Посольстві України в США

Високопреосвященний митрополит Антоній та архієпископ Даниїл зустрілися з Послом України в США Валерієм Олексійовичем Чалим, дружиною пана посла - пані Людмилою Мазукою, а також із представниками дипломатичного корпусу Посольства України в США.

 

Title
 

 

Мали нагоду обговорити історичну для України і всього православного світу подію - надання автокефалії Православній Церкві України (ПЦУ) та конкретні кроки продовження плідної взаємодії.

Після зустрічі Посол Валерій Чалий у присутності дипломатів Посольства вручив архієпископу Даниїлу високу державну нагороду - орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Митрополит Антоній вручив Послу Валерієві Чалому орден святого Андрія Первозванного, нагороду УПЦ США з нагоди 100-річної пастирської місії Церкви на території США.

Title Title 

 

Глава Консисторії УПЦ США архієпископ Даниїл подякував главі дипломатичного представництва України в США та розповів про свою участь як екзарха Вселенського Патріархату у процесі створення незалежної Православної Церкви України.

 

 

Photos: Courtesy of the Embassy
 of Ukraine in the USA

Джерело: прес-служба Ukrainian Orthodox Church of the USA

Андрій Юраш: «Томос – грамота про духовну незалежність України»

Владика Климент, архієпископ Сімферопольський та Кримський ПЦУ: «Без української держави не буде церкви, а без церкви – не буде держави»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com