rss
07/17/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#356

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Уряд Латвії доручили сформувати уродженцю США

Уряд Латвії доручили сформувати уродженцю США

 

Президент Латвії Раймондс Вейоніс після двох безуспішних спроб сформувати уряд доручив це лідеру партії «Нова єдність», депутату Європарламенту Кріш'янісу Каріньшу, який є уродженцем США і має подвійне громадянство.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«54-річний Каріньш - уродженець США, він має подвійне громадянство. Він став третім кандидатом на посаду прем'єра після жовтневих виборів», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що очолювана Каріньшем партія «Нова єдність» має в парламенті найменшу фракцію. Однак, за словами президента, Каріньш здобув підтримку кількох правих і центристських парламентських фракцій, які раніше не могли домовитися між собою.

Очікується, що до нової коаліції увійдуть Національне об'єднання, Нова консервативна партія, партійне об'єднання «Для розвитку/За!» і популістська партія «Кому належить країна?» В опозиції залишаться Союз зелених і селян, а також партія «Згода», за яку голосують, насамперед, російськомовні мешканці Латвії. Вона посіла на виборах перше місце, але цього не вистачило, щоб сформувати уряд.

 

Болгарського бізнесмена обвинувачують у лобіюванні інтересів РФ

 

Болгарський бізнесмен Ніколай Банєв, заарештований ще в жовтні 2017 року за ухиляння від сплати податків, відмивання грошей і зловживання службовим становищем, обвинувачується в лобіюванні інтересів Росії на території Болгарії.

Про це поінформував заступник генерального прокурора Болгарії Іван Гешев, - повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Під час обшуку в камері, де утримувався Ніколай Банєв, в коробці з-під соку було виявлено телефон, за яким заарештований розмовляв з російськими лобістами. Після проведення експертизи телефону і роздруківки розмов слідчим вдалося з'ясувати, що Банєву пропонували створити в Болгарії Євразійську народну партію, яка займалася б лобіюванням інтересів Росії на території нашої країни», - повідомив Гешев.

За його словами, Банєв також мав намір просити політичного притулку в Росії.

Заступник генпрокурора особливо підкреслив, що подібні дії підпадають під статтю про державну зраду.

Бізнесмена Банєва було заарештовано в жовтні 2017 року на території Франції, після чого він був екстрадований до Болгарії. На батьківщині йому висунули обвинувачення у відмиванні грошей, ухилянні від сплати податків і незаконному привласненні коштів. Статок Банєва оцінюється більш, ніж у півмільярда євро.

 

Берлін згоден із НАТО: «ракетний» договір порушує Росія

 

Німецька сторона повністю поділяє переконаність партнерів по НАТО, що відповідальність за можливе розірвання Договору про ракети середньої та меншої дальності лежить на Росії, й очікують від Москви відповідних кроків.

Про це сказав у понеділок на брифінгу в Берліні офіційний представник федерального уряду Штеффен Зайберт, - повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Є загальна, колективна впевненість серед країн-членів НАТО про те, що Росія протягом тривалого часу порушувала Договір про РСМД своєю новою ракетною системою», - зазначив Зайберт.

Він нагадав, що є термін 60 днів, протягом яких Росія може зробити необхідні кроки і довести свою прихильність до договору так, щоб це можна було перевірити. До конструктивної співпраці її наполегливо закликають країни Північноатлантичного альянсу. Будь-яка подальша реакція західних партнерів залежатиме від того, як виглядатиме ситуація після цього 60-денного терміну. ФРН координуватиме свої кроки з партнерами по НАТО.

Представник МЗС країни Крістофер Бургер додав, що позиція уряду ФРН із приводу можливості відповідного розміщення на своїй території ядерної зброї не змінилася: таких планів немає, «ядерне озброєння - неправильна відповідь, логіка озброєнь належить до часів холодної війни, і політика 1980-х не допомагає відповідати на питання сьогодення».

Томос: проблемні питання і точки зростання

Слово року на Фанарі і в Софії

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com