rss
06/15/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#353

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Єврокомісія визначила головні виклики ЄС у 2019 році

У році, що розпочався, Європа постане перед багатьма викликами та питаннями, головним з яких буде подальша доля Євросоюзу та здатність його членів взяти цю долю до власних рук.

 

Про це 7 січня під час першого повноформатного брифінгу для преси у 2019 році заявив офіційний речник Єврокомісії Маргаритіс Шинас, - повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Для Європи 2019-й буде важливим роком. Для нас цей рік буде позначений трьома словами - досягнення мети, доля та демократія. Це - рік, коли Європа має взяти власну долю у власні руки. Як президент Юнкер закликав під час нещодавньої промови про стан Євросоюзу, 19 травня у Сібіу, в Румунії, 27 лідерів зустрінуться для дуже особливого саміту, який має прокласти шлях до сильнішої, більш об'єднаної та більш демократичної Європи», - зауважив представник Єврокомісії.

Розкриваючи решту пріоритетів, він зазначив, що досягнення результату залишатиметься головною метою зусиль Єврокомісії та її президента до останніх днів перебування в офісі.

«Все, що ми пропонували як пріоритети нашої діяльності, зараз лежить на столі. Водночас, близько 240 пропозицій все ще мають бути ухвалені, і в нас залишається майже 300 днів, щоб це зробити. Ми будемо напружено працювати, щоб створити умови для прийняття якомога більшої кількості цих пропозицій, щоб ми змогли почати привносити позитивні зміни у життя людей», - зауважив Маргаритіс Шинас.

За словами речника, третє слово - демократія, - відображає важливі європейські вибори, які відбудуться в країнах Євросоюзу лише за два тижні після доленосного саміту ЄС у румунському Сібіу.

«Демократія та вибори привносять життя у наш Союз. Це буде нагода для наших людей висловитися, який Союз вони хотіли б мати. Для всіх партій з усього політичного спектра це буде нагода запропонувати ідеї для майбутнього. Ми всі маємо скористатися цією нагодою», - наголосив речник Єврокомісії.

Як повідомлялося, у своїй промові «Стан Європейського Союзу 2018: час європейського суверенітету», яку президент Єврокомісії оголосив у Страсбурзі перед Європарламентом 12 вересня 2018 року, він виклав власне бачення майбутнього ЄС, і, зокрема, наголосив, що в умовах зростаючої нестабільності у світі Європа повинна стати більш суверенною, щоб залишатися впливовим гравцем у глобальній політиці.

Відповідну інформацію розміщено на сайті Представництва ЄС в Україні.

«Сучасна геополітична ситуація робить сьогоднішній день часом Європи. Час європейського суверенітету настав. Європі належить взяти свою долю у власні руки. Віра в те, що «лише разом ми зможемо подолати всі труднощі» і є суттю того, що означає бути частиною Європейського Союзу. Відмова від частини суверенітету - там і тоді, де це потрібно - робить кожну з наших держав-членів сильнішою», - заявив тоді Жан-Клод Юнкер.

Томос: проблемні питання і точки зростання

Слово року на Фанарі і в Софії

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com