rss
06/15/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#353

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Свято Миколая в осередку СУМ м. Палатайн

Грудень - це місяць чудес. Час, якого чекають усі, передусім, маленькі діти. Адже саме в грудні, у такий чудесний передріздвяний час, до всіх чемних діточок приходить святий Миколай і роздає свої щедрі дарунки.

 

Діти впродовж усього року стараються бути якомога чемнішими, добре вчитись, загадують свої бажання і мрії, пишуть листи святому Миколаю. Та що ж гріха таїти, ми, дорослі, не менше, ніж діти, чекаємо цих свят, цієї різдвяної атмосфери, подаруночків і просто якогось радісного відчуття дива.

Title Title 

 

Вихованці садочка «Джерельце» і школи українознавства, що при осередку СУМ у м. Палатайн, чекали святого Миколая не менше, ніж усі інші.

Title Title 

 

І в суботу, 22 грудня, святий Миколай навідався до них. Спочатку до садочка, а після обіду - і до школярів. Діти з нетерпінням чекали на Миколая, були слухняними, молилися, відвідували церкву, писали листи святому Миколаєві. А також вони підготували Миколаєві Чудотворцю святкову програму.

Title Title 

 

Вихованці садочка під чуйним керівництвом своїх вихователів Наталі Петрищук, Ірини Бучок, Оксани Штогрин і Ніни Данилюк влаштували святкову феєрію, виконали для святого Миколая танець ангелят, співали гарних пісень і декламували вірші. Святий Миколай був приємно вражений підготовкою наймолодших дітей. Він їх похвалив, поблагословив, роздав подарунки й учням, і вчителям, попрощався і помандрував у інші місця, де його вже зачекалися.

А о 4 годині по обіді цього ж дня зібралися учні школи українознавства, щоб зустріти Миколая Чудотворця. Директор школи Ірина Ценглевич розпочала святкову програму і передала естафету учням 3-х класів, які і готували основну частину свята. Третьокласники зі своїми вчителями Уляною Булкою і Світланою Стасюк підготували сценку Святої вечері з колядниками, куди згодом завітав і святий Миколай зі своїми ангелятами. Учні інших класів теж мали можливість потішити Миколая своїми піснями, колядками, сценками і віршами. Не обійшлося і без усім нам відомої пісні «Ой, хто, хто Миколая любить». Миколай уважно слухав усіх і радів приємній атмосфері і таким талановитим українським дітям.

Title Title 

 

Також своїм чудовим співом і грою на бандурі приємно вразили святого Миколая і всіх присутніх вихованці школи гри на бандурі «Кобзарик» під керівництвом Івана Шміла. Слід також відзначити старання батьків і вчителів щодо чудового оформлення залів. Святкова атмосфера була як на сцені, так і в залі. Батьки чудово допомагали дітям співати і колядувати знайомі їм з дитинства пісні і колядки. Було приємно бачити щасливі й усміхнені обличчя.

 

Title
 

 

Усі свята рано чи пізно закінчуються. І наша зустріч зі святим Миколаєм теж добігла кінця. Але, як ми знаємо, кінець чогось одного - це початок чогось іншого. Ця зустріч засіяла в наші душі зерно доброти, віри, надії, любові, ейфорію святкування, надихнула на нові очікування, мрії і сподівання.

На завершення святий Миколай роздав діточкам подарунки. Усі бажаючі мали можливість зробити з ним фотографію на згадку. Святий Миколай пообіцяв наступного року повернутись за умови, що дітки будуть слухняними. А наші діти найчемніші, тому ми не прощаємось, а кажемо: «До наступного року, святий отче Миколаю Чудотворцю!».

Свято Миколая у школі українознавства при соборі святого князя Володимира у Чикаго

Cвята наближаються...

Бісерна терапія#2019-24 (06/13/2019)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com