rss
02/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Берегиня \ Щоб Свиня не образилась. Як стильно зустріти Новий 2019 рік

До Нового року залишився менше, ніж тиждень. Саме час добре продумати вбрання, в якому зустрінете прийдешній 2019-й. Треба врахувати кілька важливих нюансів.

 

Title Title 
Title Title
 

 

Title
 

 

 Оскільки до нас іде рік Свині, то і кольори вашого вбрання мають бути відповідними. Вітрини магазинів майорять різними барвами, блискітками та паєтками, але експерти радять утриматися від «стилю ворони». Одяг на новорічну ніч вибирайте більш стриманий. Сукні з глибокими декольте, високими розрізами і прозорими тканинами краще залиште на наступний рік - такого Свиня не любить.

Господиня 2019 року любить гарні речі, але вони повинні бути витонченими і вишуканими. Також важливі кольори - вибирайте більш пастельні та ніжні, а саме: жовтий, пісочний, оливковий, золотистий, коричневий і кавовий. Білий, кремовий, молочний теж псуватимуть.

 

Title
 

 

Title Title 

Ну і яка жінка без прикрас! Шанувальницям масивної та яскравої біжутерії радимо змінити імідж. Цієї ночі поексперементуйте та надайте перевагу прикрасам більш витончених ювелірних виробів, які будуть гармонійно підібрані до загального іміджу.

Як каже українська народна мудрість, «біля гарного чоловіка і жінка, як квіточка». Тому, хлопці, ваш вибір одягу для новорічної ночі теж повинен бути відповідним.

Важливо підібрати не банальний помаранчевий або жовтий піджак, а створити новорічний образ і особливий стиль. При цьому варто повною мірою враховувати символ 2019 року - Свиню або Кабана.

Це дозволить підійти з розумінням до кожного найдрібнішого нюансу й отримати прихильність на весь майбутній рік. А в такому випадку можна буде отримати не просто щастя, а й добробут. Тут варто виокремити набір кольорів, а саме: рожевий і жовтий, червоний і коричневий, стильний золотистий і пісочний.

Нехай ваш Новий рік буде багатим та стильним!

 

Усі фото - з відкритих джерел

Автор: Софія Лопатка

Джерело: «Львівська газета»

Анна Тріль: «Навіть одна на сезон колекція з яскраво вираженим соціальним підтекстом – це вже круто»

Як вареники в маслі: особливості Масниці по-українськи

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com