rss
06/17/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#353

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ В Ірпені з бійками і тітушками блискавично змінили генплан

Ірпінська міська рада 19 грудня затвердила оновлення генерального плану міста. За даними «України молодої», це тривало не більше, ніж сім хвилин.

 

За даними видання, о 9:23 в. о. міського голови Ірпеня Анастасія Попсуй, яку називають ставленицею екс-мера міста Володимира Карплюка, відкрила сесію міськради. Вже за кілька годин до початку засідання зал уже був повністю заповнений людьми. За даними сайта «Громада Приірпіння», «місця в залі були зайняті працівниками ради та людьми забудовників». При цьому, місцевих мешканців, які виступають проти внесення змін до генплану, до зали засідань не пускали «тітушки».

Вже о 9:30 «29 із 36 депутатів проголосували без обговорення за оновлений генеральний план. Це було друге питання порядку денного. «Проти» не проголосував ніхто з депутатів, четверо взагалі не натискали кнопки, хоча зареєструвалися, а троє депутатів не з'явилися. Містяни вимагають обговорення генерального плану», - повідомило видання. При цьому воно зазначило, що «текст пояснювальної записки до генплану та остаточне креслення карти так і не було оприлюднене».

О 9:38 А. Попсуй закрила засідання.

Під час сутичок у міськраді поліція затримала близько 50 осіб. «Стосовно найбільш активних правопорушників складені адмінпротоколи за непокору працівникам поліції та дрібне хуліганство», - повідомили в обласній поліції.

За даними «України молодої», народний депутат Михайло Гаврилюк, який представляє мешканців Ірпеня в парламенті, відмовився особисто прибути на цю сесію міської ради.

Місцева активіста та журналістка Мирослава Скорик повідомила, що «мешканці Ірпеня подали понад 2000 протестів проти нового генплану та 5 позовів до суду проти фейкових слухань 30 листопада».

Нагадаємо, раніше активісти проаналізували оновлений генплан Ірпеня, який був розміщений на офіційному сайті міськради, і виявили, що це - калька з генплану міста Очаків, причому, на деяких сторінках навіть залишилася назва того міста.

Оновлений генплан збільшує кількість земель в Ірпені під висотну забудову у кілька разів. Крім того, за даними The Newsroom, «найбільший секрет» оновленого генплану Ірпеня - що буде з лісом. Так, видання зазначає, що «ще обіймаючи посаду мера, Карплюк активно боровся за те, щоб ліс Коцюбинського, а також три тисячі гектарів лісів Києво-Святошинського лісництва стали частиною генплану Ірпеня. Де проляжуть ті лісові межі, наразі невідомо».

Раніше вже повідомлялося про участь Карплюка у заходах Блоку Петра Порошенка. Зокрема, депутат облради Ігор Домбровський повідомляв, що «Карплюка практично охрестили керівником передвиборчого штабу президента Порошенка у нашому регіоні». Як відомо, Карплюк, який є фігурантом земельних скандалів і щодо якого порушено кримінальні провадження, влітку цього року подав у відставку.

Джерело: «Наші гроші»

 

Експерт вирахував кінець «роттердамських» баришів Ахметова через рішення порошенківського НКРЕКП

Мінфін злиє 15 мільйонів за софт SAP фірмі з «конфіденційним» досвідом, допущеній до торгів всупереч закону

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com