rss
08/22/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#358

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ Традиційна «Різдвяна зустріч» з духовенством в УФКС «Самопоміч»

Традиційна «Різдвяна зустріч» з духовними провідниками української громади Чикаго та його передмість відбулась у середу, 12-го грудня 2018 року, у головному бюро УФКС «Самопоміч». За святковою вечерею зібрались разом духовенство УГКЦ, УПЦ-КП, УПЦ у США, Української Баптистської та П'ятидесятницької Церков.

 

Title

 

 

Урочисто промовою відкрив зустріч президент дирекції Михайло Р. Кос, привітавши всіх присутніх від імені всієї дирекції, керівників та працівників. «Самопоміч» уже багато років поспіль підтримує цю чудову традицію, мета якої - подякувати духовенству, священикам за їхню велику працю, що духовно гуртує нашу громаду.

Після спільної молитви владика Венедикт подякував Кредитівці «Самопоміч», що дала можливість усім зустрітися тут, щоб відсвяткувати велику подію Різдва Христового разом.

Title Title 
 Богдан Ватраль, президент Установи та
Виконавчий директор
 Майбутній Виконавчий директор
Віталій Кутний

 

Президент Установи та Виконавчий директор Богдан Ватраль подякував усім душпастирям за участь у спільній вечері, традиція якої розпочалась ще у 70-х роках. УФКС «Самопоміч» з 1951 року, від самих початків свого існування і дотепер відчуває своїм обов'язком не тільки допомогти кожному членові «Самопомочі» здійснити свої економічні мрії, але й зберегти нашу рідну українську мову, культуру, всіляко підтримуючи українські церковні, культурні та молодіжні організації.

Title Title 
 Владика Венедикт проводить спільну молитву

 

Пан Ватраль поіменно представив теперішніх віце-президентів «Самопомочі» та подякував дирекції, Контрольній комісії, комітетам й усім працівникам за роботу, яку вони виконують, щоб і надалі усім разом долучатись до розбудови української діаспори. Також пан Ватраль представив свого наступника (пан Ватраль повідомив, що йде на заслужений відпочинок) - майбутнього Виконавчого директора «Самопомочі» Віталія Кутного, та висловив сподівання, що установа і надалі ростиме і процвітатиме для блага громади.

Title
 Генеральний консул України в Чикаго Лариса Герасько

 

Віталій Кутний подякував духовним наставникам за їхню місію, за те, що вони є духовним осередком, навколо якого гуртуються люди, і за цю чудову традиційну «Різдвяну зустріч». Також пан Віталій висловив щиру подяку за надану йому можливість і довіру провадити УФКС «Самопоміч» у майбутньому та пообіцяв докласти всіх зусиль у цій нелегкій праці.

Title Title 
 Душпастирі під час промови

 

Генеральний консул України в Чикаго Лариса Герасько подякувала Кредитівці «Самопоміч» за цю «Різдвяну зустріч», за співпрацю та фінансову підтримку української громади далеко за межами Батьківщини. Пані консул висловила сподівання, що українська громада і надалі активно братиме участь у всіх важливих патріотичних подіях діаспори.

Душпастирі висловили щиру подяку «Самопомочі» за фінансову підтримку церковних, громадських та молодіжних організацій.

Title
 Зліва направо: Ліда Свитник, віце-президент відділу з дотримання
нормативних вимог і відділу кадрів; владика Венедикт; Уляна Гриневич,
голова Кредитного комітету; Тетяна Лаба, віце-президент відділу позик

 

«Різдвяну зустріч» гармонійно доповнили теплі різдвяні і новорічні привітання, смачні українські страви від Українського Культурного осередку при УКП св. Володимира і Ольги, а також - традиційні різдвяні коляди.

Прес-служба Кредитівки «Самопоміч»

 

Громадсько-політична організація «Вільні Люди» організувала візит конгресмена Сандера Левіна в Україну для поглиблення співпраці зі США

Увага – пам’ятка для виборця!

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com