rss
06/15/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#353

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ «Різдвяна казка» вокально-хореографічної студії «Елегія»

Казка... Що воно таке - казка? При звучанні цього слова, ми, зазвичай, уявляємо собі щось хороше, добре, щось позитивне. А назва «Різдвяна казка» обіцяє нам щось неймовірне, магічне і святкове, наповнене сподіваннями, вірою, надією і любов'ю. Саме так і було.

Title Title 

 

Минулої суботи вокально-хореографічна студія «Елегія» об'єднала близько 150 дорослих і дітей у «Різдвяну казку». Керівники студії Світлана і Віта Поляк готували діточок у різних напрямках танців і співу. Для деяких дітей - це був дебютний концерт, а дехто вже досить впевнено поводить себе на сцені. Спільно з батьками було прийнято рішення організувати дітям і дорослим таке свято. Пані Світлана замовила приміщення для свята, батьки займалися організаційними питаннями: їжа, декорації, розваги.

Title Title 

 

І ось настав той день. Зал заповнений вщерть. На сцені ведуча Ліля Семко розпочинає святкову феєрію. Один за одним дітки виходили на сцену зі своїми танцювальними і вокальними номерами. Звучало багато різдвяно-новорічних пісень. Серед маленьких вокалістів ми мали можливість насолодитися співом Катерини Семко, Вікторії Ключенко, Теодора і Емілії Пастернак, Соломії Михайлюк, Марічки Бенько, Ксені і Катрусі Левкович, Ілонки Зимак, Анастасії Чорній. І хоч вони ще зовсім маленькі, але вже роблять кроки вперед. Серед більш доросліших дітей впевнено себе почував дебютант вечора Володимир Кияк, а також своїм чудесним співом нас тішили незмінні вже протягом багатьох років вихованці студії «Елегія» Галина Мазурик, Марічка Гарматюк, Катерина Глют, Іванко Когут. Їх можна впевнено назвати гордістю Української діаспори Чикаго. Крім сольних номерів, прозвучало декілька пісень у виконані ансамблю юних талантів. А наймолодші танцюристи, які лише зовсім недавно почали займатися в студії, теж мали свій дебют і піврічний залік. Вихованці показали хороший рівень за такий короткий час і отримали нагороди. Незабутнє враження на глядачів справили танцюристи своїм виконанням самби і вальсу. Юля Маковійчук і Іванка Труніна вже навіть готуються до Всеамериканських зимових танцювальних конкурсів. Сподіваємося на їхній успіх там. Успіхи наших дітей - це неабияка заслуга пані Світлани і пані Віти.

Title Title 

 

У залі не переставали лунати оплески і відчувалася святкова атмосфера. Щасливі обличчя батьків, гостей. Гордість за своїх дітей, внуків.

Title Title 

 

На свято до «Елегії» завітала пані Ірина Ценглевич, директор школи українознавства при осередку СУМ м. Палатайн. Пані Іра була зачарована талантами дітей, родинною атмосферою і кількістю присутніх. І уявіть собі, яким сюрпризом для всіх було, коли пані Ірина оголосила, що вона особисто і компанія «Ira Roofing» беруть на себе кошти за оренду приміщення. Ну хіба не казка?!

Title Title 

 

Після виступу на дітей чекала піца і солодощі. Але сюрпризи на цьому не закінчилися. Пані Світлана і пані Віта організували для дітей багато конкурсів. А після конкурсів дітей чекав наступний сюрприз «Шоу мильних бульбашок». Це, мабуть, був найбільший сюрприз вечора для них. Діти були просто в захваті. Всі брали участь у дійстві. Батьки в цей час теж мали фуршет і можливість познайомитись, поспілкуватись.

Title Title 

 

Усі казки рано чи пізно закінчуються. «Різдвяна казка» студії «Елегія» теж добігла кінця. Але вона залишила дуже багато позитивних емоцій, подарувала нам нові сподівання, нові надії, додала віри. Вона вселила казку в наші серця. А нам у цьому шаленому ритмі життя іноді треба просто невеличкої Різдвяної казки.

 

Title
 

 

З прийдешніми Різдвяними святами і Новим роком. І нехай у кожного з вас буде своя Різдвяна казка.

Свято Миколая у школі українознавства ім. Василя Стуса в м. Чикаго

Свято срібної зими в садочку «Ангелятко»

Бісерна терапія#2019-24 (06/13/2019)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com