rss
11/20/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#364

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Свято Миколая у школі українознавства ім. Василя Стуса в м. Чикаго

Коли святий Микола

з небес на землю йде,

То кожен дім та школа,

як вулик бджіл, гуде...

Насичений подіями рік добігає кінця, і настає довгоочікувана святкова пора, коли учні нашої школи з нетерпінням чекають на прихід святого Миколая. В ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай спускається з небес, щоб нагородити дітей за їхні добрі вчинки.

 

15 грудня у школі українознавства ім. Василя Стуса відбувся святковий концерт з нагоди візиту святого Миколая до нашої школи. Учні школи дуже ретельно готувались до цього свята. Бо, як відомо, найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, адже святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на цю подію. Адже малеча знає, що за слухняність, старанність, працьовитість святий Миколай принесе дітям безліч подарунків.

Title Title 

 

Напередодні свята цьогорічні випускники відвідали учнів від дошкілля до 5 класу. Старшокласники розповідали своїм молодшим друзям історію про святого Миколая і чому щороку ми вшановуємо покровителя всіх дітей. Учні молодших класів написали листи з побажаннями до Миколая, що вони хочуть отримати у подарунок за те, що цілий рік були чемними. Свої листи і малюнки вони залишали у спеціальній скриньці «Листи святому Миколаю». А вже під час самого свята директор школи п. Наталя Пономарьова особисто передала ці листи Миколаю.

Title Title 

 

Title Title 

 

Учні нашої школи вивчили чимало пісень і віршів про святого Миколая і з превеликим задоволенням продемонстрували свої вміння і досягнення всім присутнім - батькам і гостям заходу. Учні першого класу підготували сценку «Місяць і зірочки», учні дошкілля і 4 класу підготували виставу «Рейс Київ-Чикаго», учні 2 і 3 класів підготували святкові привіти Миколаєві. Окрім цього, учні 5 класу разом з учнями старшої школи підготували програму «Бо прийдуть до тебе три празники в гості». У такий спосіб вони хотіли згадати про три найважливіші українські свята, які українці святкують з давніх-давен: Різдво Христове, Старий Новий рік і свято Водохреща. Також до нас завітали Василь і Маланка зі святковими віншуваннями.

Title Title 

 

Під час виступу у виконанні учнів школи і під акомпанемент вчителя музики Катерини Кишки прозвучали пісні «Ой, хто, хто Миколая любить», пісня «Добрий вечір тобі, пане господарю», «Бог ся рождає», «Темненькая нічка», «Нині рождество Божого дитяти», «Щедрик», «Веселих Різдвяних свят вам», «Їде Миколай».

Title Title 

 

І ось настав найбільш довгоочікуваний момент, коли Миколай у супроводі ангеликів зайшов до зали з міхом подарунків. Учні зустрічали його оплесками і співали пісню «Дзвін, дзвін, дзвін - їде Миколай». Миколай привітав усіх дітей, батьків і гостей: побажав усіх гараздів у Новому році, гарно вчитись і слухати своїх батьків. Також він пригадав усім, що:

Миколай мандрує світом -

подарунки роздає.

Він за них не хоче плати,

лиш, як то велить Господь,

Батька й матір шанувати,

рідну землю і народ...

 

За традицією, Миколай і ангелики роздали подарунки учням нашої школи. І на завершення, Миколай пообіцяв прийти знову до нашої школи наступного року: «Швидко мчиться часу лік, знов прийду я через рік».

Після завершення свята учні нашої школи мали можливість сфотографуватись на згадку зі святим Миколаєм.

Хотілось би подякувати всім учителям і учням нашої школи, що підготували таке чудове свято, зокрема, музичному керівникові Катерині Кишці, батьківській Управі школи за допомогу в організації заходу, а також Тетяні Дрожжиній - за чудові світлини.

Фото Тетяни Дрожжиної

 

Свято срібної зими в садочку «Ангелятко»

«Різдвяна казка» вокально-хореографічної студії «Елегія»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com