rss
04/25/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#350

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Збереження пенсійних фондів – Free refill (Додаток – Options)

Ми досить детально проаналізували питання необхідності регулярного поповнення пенсійних накопичень.

 

І Day Trading виявився дуже конструктивним методом збереження пенсійних накопичень на додаток до традиційних, таких, як Annuity.

З огляду на те, що йдеться про пенсійні кошти, питання ризику втрат при Day Trading ми розглянули досить докладно і підтвердили, що технологія трейда, яка унеможливлює випадкові втрати, дійсно існує, і питання полягає лише в її грамотному використанні.

Обговорюючи «безпрограшність» трейда, ми не забували, що знання правил не замінить досвіду, що набувається роками. Беручи до уваги відсутність досвіду у наших студентів, з одного боку, і бажання почати заробляти сьогодні, з іншого, - курс надає можливість заробітку під час навчання. Реальним помічником у цьому питанні виступає «Сигнальна» програма, що надається курсом. Передплатники цієї програми отримують «сигнал» про наближення зміни цін. Перші три місяці ця програма для слухачів буде безкоштовною.

Курс передбачає, що слухачі працюватимуть на ринку зі своїм портфоліо, а отриманий прибуток зможуть використовувати для оплати навчання.

Ми знаємо, що ринок характеризують три моделі поведінки цін:

  • Зростаючий ринок, де ціни ростуть;
  • Падаючий ринок (ПР), де ціни падають;
  • і ринок, де ціни коливаються у малих межах.

На додаток до всього вищевикладеного ми поговоримо про потенціал Падаючого ринку. Це питання нам буде додатково цікавим, оскільки воно тісно пов'язане з можливістю трейда без використання власних коштів.

Особливо це має бути цікаво тим, у кого немає достатніх коштів для роботи на ринку.

Як і будь-який прибуток, прибуток при ПР формується за рахунок різниці цін у початковій і кінцевій точці трейда. Щоправда, у цьому випадку в початковій точці трейда ціна облігації - вища, а в кінцевій - нижча. Але ця абсурдна з точки зору прибутку ситуація успішно працює. Її успішно використовує технологія під назвою - «option», і ось як це працює в разі ПР.

У цьому випадку option реалізується наступними кроками:

  • трейдер укладає з власником облігацій контракт на «право користування» його облігаціями;
  • на піку зростання ціни трейдер облігації продає. Наприклад, продано 100 облігацій на суму $100K;
  • таким чином трейдер поклав собі у кишеню $100K;
  • припустимо, що після піку ціни вартість облігації впала вдвічі;
  • як тільки це сталося, ми викуповуємо ті ж 100 облігацій назад, але витрачаємо при цьому із зароблених $100K тільки $50K;
  • далі, ми повертаємо 100 облігацій їхньому власнику;
  • і маємо прибуток $50K.

Ми раніше зазначали, що активність у період ПР нас цікавила, насамперед, з точки зору скорочення часу простою. Але викладене вище відкриває для трейдера додаткові можливості.

Існує мережа компаній, які запрошують до роботи трейдерів, яким надається можливість трейда за кошти даних компаній. Природно, що найму на роботу передуватиме тестування. Тестування проводиться з використанням коштів компанії, яка вас наймає. Приклад тестування: тест буде вважатися успішним, якщо при використанні у трейді наданих $50K здобувач заробить $3K.

Наш курс допоможе всім охочим пройти подібний тест. Але головне, мабуть, полягає у тому, що ця технологія відчиняє двері для заробітку тим, хто не має у своєму розпорядженні необхідних ресурсів або не хоче їх використовувати у трейді.

Телефонуйте мені за додатковою інформацією: 847-520-7030.

e-mail: [email protected]

www.drfgroup.net

З повагою - Йосип Розенберг

Як святкують Різдво у світі, можна буде побачити в офісі Pappas у Чикаго

Budget. Як багато у цьому слові...

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com