rss
08/24/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#358

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ До суду дійшла справа голови РДА, який віддав понад 10 гектарів під «запорізьке Межигір’я»

Силовики завершили розслідування стосовно незаконної передачі земель у Розумівці вартістю 16,7 млн грн. колишнім головою Запорізької райдержадміністрації Олександром Полуніним. Про це написали «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на ухвалу Ленінського райсуду від 1 листопада.

 

Згідно з матеріалами справи, голова Запорізької районної державної адміністрації Олександр Полунін у 2012 р. за заявами 110 громадян виніс розпорядження про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок на території Розумівської сільради (за межами населених пунктів) для індивідуального садівництва загальною площею 13,2 га.

Надалі за відповідними заявами громадян невказаний заступник начальника відділу Держкомзему у Запорізькому районі розробив, погодив та виніс на розгляд голови Запорізької РДА розпорядження про затвердження цих проектів землеустрою. У вказаному ж проекті ця особа зазначила про сільськогосподарське призначення ділянок.

Голова ж райдержадміністрації надалі затвердив вказані проекти, і на підставі відповідного розпорядження громадянам видали державні акти права власності.

Однак, з'ясувалося, що вказані ділянки належать до земель лісогосподарського призначення, вкриті лісовою рослинністю та перебувають у державній власності. Також землевпорядна документація не пройшла державну експертизу. Загальна ж вартість цих ділянок складає 16,7 млн грн.

З огляду на це, слідчі наприкінці 2016 року відкрили кримінальне провадження № 42016080000000433, а 1 листопада 2018 року передали відповідний обвинувальний акт до суду. Судове засідання призначене на 17 грудня.

Варто додати, прокуратура у 2014 році повідомляла про повернення вищезгаданих ділянок загальною площею 12 га так званого «запорізького Межигір'я» у власність держави.

За даними ЗМІ, біля с. Розумівка планували побудувати котеджне містечко. Найбільшу ділянку у ньому планували віддати колишньому «смотрящему» Запоріжжя Євгенові Анісімову. Також ділянку отримав батько заступника начальника відділу по боротьбі з корупцією УБОЗу ГУ УМВС України в Запорізькій області Дмитра Кірсанова Володимир, родич заступника начальника Запорізького райвідділу УМВС Яна Каряки Володимир Каряка, екс-начальник КП «Інститут регіонального розвитку» Запорізької облради Наталія Доновська та інші.

Колишній голова Запорізької РДА Олександр Полунін зараз депутат Широківської сільської громади Запорізького району. У 2015-2017 рр. був депутатом Запорізької райради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Інформації щодо кримінальних справ стосовно невказаного заступника начальника відділу Держкомзему у Запорізькому районі у судовому реєстрі знайти не вдалося.

Джерело: «Наші гроші»

 

Суд вважає нормальним, що АМКУ без рішення суду вимагає у «Київстару» дані про дзвінки тендерного змовника

Мартиненко хоче отримати виправдувальний вирок шляхом скасування усіх доказів з-за кордону

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com