rss
05/19/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#352

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ Одесити розіграли 220 мільйонів гривень на таємне будівництво 1 (одного) кілометра дороги на Полтаву

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області 21 листопада за результатами тендера замовила ТОВ «Автомагістраль-Південь» будівництво автодороги державного значення за 220,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

 

До кінця 2019 року збудують трасу Н-31 Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка від села Лобойківка до межі області на ділянці км 11+400 - км 12+400 довжиною 1 км.

Передбачено чотири смуги руху в двох напрямках шириною кожна по 3,75 м, узбіччя - шириною 3,75 м, розділювальну смугу - шириною 3 м і дорожнє покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону ЩМА, а також розчистку частини русла річки Чаплинка.

Підсумкова вартість ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Довідково: за словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, серед країн Євросоюзу найдешевший кілометр будівництва автобану в Болгарії - 3 млн євро, в Польщі - від 5 млн євро до 7 млн євро. Тобто, вартість будівництва полтавської траси відповідає найдорожчим дорогам Польщі.

Гарантійний термін на штучні споруди і земляне полотно становить десять років, на дорожнє покриття - п'ять років, забезпечення виконання договору - 1%. На заробітну плату передбачено 1,93 млн грн., тобто, 0,9% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1,2%-2,60 млн грн. Ціна угоди на 3% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 227,48 млн грн.

«Автомагістраль-Південь» належить одеситам Валерієві Короткову та Олегові Наливанному.

Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Ростдорстрой», засновником якого віднедавна вважається компанія «Оттема» (Угорщина), а кінцевими бенефіціарами через неї та фірми «Мурфілд Індастріз Ел.Пі», «Логоформ Корп» і «Хіллмонт Інк» - Євген Коновалов та Юрій Шумахер. Останній є депутатом Одеської міськради від партії «Довіряй ділам» мера Одеси Геннадія Труханова. Раніше «Ростдорстрой» через віргінську фірму «Сайдлейк Інтернешнл Лімітед» належав Коновалову, Шумахеру, а також Олександрові Рацкевичу та авторитетному бізнесмену Олександрові Жукову.

Дві інші компанії не допустили до нинішнього аукціону. ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» не подало свідоцтва на коток, самоскид і навантажувач, а надані сім свідоцтв на дорожні котки й гусеничні екскаватори не перекладені українською мовою. ПП «Полтавабудцентр» не підтвердило наявність досвіду виконання аналогічних робіт.

Фірма «Полтавабудцентр» оскаржила в АМКУ допущення до торгів «Ростдорстрою» та «Автомагістраль-Південь», заявивши, що вони надали не всі акти виконаних робіт до аналогічних договорів. Однак, замовник вимагав не всі акти, а лише ті, які підтверджують такий мінімальний обсяг виконаних за календарний рік аналогічних робіт: 20 тис. кв. м нижніх вирівнювальних шарів дорожнього покриття з гарячих асфальтобетонних сумішей і 20 тис. кв. м верхніх шарів покриття зі ЩМАС. З огляду на це адмінколегія не задовольнила скаргу.

Джерело: «Наші Гроші»

 

Кілобакси від SAP для України

Ось навіщо краде влада: Мінстець дав «Петру і Мазепі» 700 тисяч на протидію російській пропаганді

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com