rss
05/29/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ Громадсько-політична організація «Вільні Люди» організувала візит конгресмена Сандера Левіна в Україну для поглиблення співпраці зі США

Для посилення співпраці між Україною та США «Вільні Люди» спільно з РУДОС і УККА організували візит до Києва Сандера Левіна - конгресмена США протягом 18 скликань, засновника і співголови Конгресового українського кокусу США.

 

Мета візиту конгресмена Левіна - взяти участь у відзначенні 85-х роковин Голодомору 1932/33 рр. і з'ясувати ключові та найактуальніші питання, в яких Україна може отримати підтримку США, а також - напрацювання шляхів надання допомоги.

Протягом п'яти днів Сандер Левін зустрівся з першими особами держави - Володимиром Гройсманом, прем'єр-міністром України; Андрієм Парубієм, головою ВРУ; Іванною Климпуш-Цинцадзе, віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; доктором Уляною Супрун, в. о. міністра охорони здоров'я; народними депутатами Сергієм Висоцьким, Ганною Гопко, Остапом Єднаком, Оксаною Юринець; Володимиром В'ятровичем, директором Інституту національної пам'яті; Сергієм Квітом, 9-м міністром освіти і науки, ректором Києво-Могилянської академії, а також журналістами, громадськими активістами.

Окремий вечір Сандер Левін присвятив спілкуванню з активістами всеукраїнської громадсько-політичної організації «Вільні Люди». За словами Сергія Кузана, заступника керівника проводу «Вільних Людей», конгресмену вдалось донести інформацію про механізми протидії російській агентурі в Україні.

«На конкретних прикладах діяльності організації «Вільні Люди» та ініціативи «Стоп Реванш» ми продемонстрували, як українці протидіють «п'ятій колоні» в Україні. Окреслили головні сфери - політичну, інформаційну, економічну, міжнародну», - зазначив Сергій Кузан.

Найбільше конгресмена обурила ситуація з діяльністю телеканалів - 112, NewsOne, Інтер які залишаються під контролем ворога. Сандер Левін пообіцяв, що докладатиме зусиль, аби підтримати розвиток незалежних медіа в Україні. Питання запровадження санкцій та закриття «рупорів Кремля» - справа національної безпеки України, яку слід вирішити якнайшвидше. І це - справа влади України.

«Питання, яке Сандер Левін ставив під час кожної зустрічі: «Як Америка та американці можуть допомогти Україні зараз?» Відповіді ретельно занотовувала його дружина, щовечора вони обговорювали, як найефективніше це втілити у США, а щоранку і вечорами обговорювали це з нами і Борисом Потапенком - головою РУДОС і членом УККА.

І на завершення ми вже організували спеціальну зустріч зі стейкхолдерами та обговорили конкретні кроки. Надихає розуміння того, що за Україну борються далеко за її межами та щиро переймаються нашою перемогою, підтверджуючи слова реальними діями. Особливо приємно, коли це люди рівня Сандера Левіна», - розповідає Олеся Горяйнова, керівник міжнародного відділу організації «Вільні Люди» і представник РУДОС в Україні, котра супроводжувала Сандера Левіна з дружиною протягом усього візиту в Україну.

За словами Бориса Потапенка, конгресмен Сандер Левін - добрий друг України, що давно підтримує Україну. Він ініціював і лобіював відкриття Меморіалу жертвам Голодомору у Вашингтоні та став співавтором проекту постанови Конгресу до 85-х роковин Голодомору-геноциду.

«Сандер Левін постійно лобіює українські інтереси в США, ініціює законопроекти щодо закріплення стосунків США з Україною проти Росії та всіляко підтримує українців у боротьбі за визволення, територіальну цілісність та незалежність. Ми вдячні за цю підтримку і бажаємо конгресменові доброго здоров'я», - підсумовує Борис Потапенко.

Прес-центр «Вільних Людей»

 

Пошук роботи після тривалої перерви: в чому особливість

Традиційна «Різдвяна зустріч» з духовенством в УФКС «Самопоміч»

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers