rss
09/18/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#360

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Dick Durbin: «Без однозначного засудження президент та Держдепартамент США лише заохотять Росію посилити ворожі дії»

Президент та Держдепартамент США зобов'язані відреагувати на напад Росії на українські кораблі в Азовському моря, - переконаний сенатор США від Іллінойсу Dick Durbin.  Про це він написав 28 листопада на власній сторінці у «Twitter».

 

Сенатор, зокрема, поділився посиланням у «Twitter» на колонку у «Washington Post».

«Ігнорування російської агресії в Криму - це саме те, чого хоче Путін. Без однозначного засудження президент та Державний департамент лише заохочуватимуть Росію посилити ворожі дії та незаконну діяльність у регіоні», - написав Durbin під посиланням на газетну колонку.

Сенатор переконаний - такі дії Росії мають бути засуджені. «Час від часу за допомогою військової сили та інших засобів Росія порушує кордони українського суверенітету та міжнародних норм, що посилює температуру в регіоні. Такі дії Росії повинні бути засуджені міжнародною спільнотою», - вважає Durbin.

Dick Durbin неодноразово відвідував Україну та є частим гостем на заходах української громади у Чикаго. Він разом із сенатором-республіканцем Rob Portman був ініціаторам створення Сенатського українського кокусу, що повинен «сприяти зміцненню політичних, військових, економічних та культурних відносин між США та Україною».

Сенатський кокус активно займається українськими питаннями, особливо у сфері військової та безпекової підтримки. Члени Гельсінської комісії та українських кокусів Палати представників та Сенату часто відіграють ключову роль у інших комітетах, що розглядають українські питання. Вони активно підтримують українські питання в своїх комітетах.

Воєнний стан: є питання

Російська правовійна

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com