rss
11/20/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#364

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Це цікаво \ Чи може iPad Pro 2018 замінити MacBook

Журналіст порталу Cultof Mac Ян Фукс написав огляд нового iPad Pro, який, на його думку, є найпотужнішим, найзручнішим і найбільш універсальним «комп’ютером» на сьогоднішній день. Так, він вважає моделі iPad Pro 2018 року комп’ютерами.

 

Протягом тижня журналіст користувався 12,9-дюймовим iPad Pro третього покоління.

Він похвалив змінений дизайн і вузькі рамки нової моделі, а також підкреслив, що модель Apple максимально наблизилася до свого первісного бачення ідеального планшета.

Журналіст підкреслив, що для повноцінної заміни комп’ютера йому довелося використати додаткові аксесуари. Крім самого iPad Pro, він користувався новою смарт-клавіатурою Folio й оновленим Apple Pencil.

Він оцінив зручність користування новою клавіатурою Folio, зазначивши, що тепер можна набирати текст, розташувавши iPad на колінах.

У випадку з Apple Pencil він не помітив істотної різниці між поколіннями.

Першим у списку нововведень і переваг журналіст зазначив FaceID з версією iPad Pro, яка, «на відміну від FaceID, встановленого в iPhone, працює в будь-якій площині – портретній, альбомній або навіть догори дриґом».

Також він зазначив, що завдяки роз’єму USB-C можливості iPad Pro значно збільшилися, зокрема, автор розповів про позитивний досвід підключення SD-карт для обробки фотографій.

«Мені здається, що iPad – чудовий комп’ютер для найпоширеніших комп’ютерних завдань. Звичайно, він не є ідеальним гаджетом для роботи з величезною кількістю аудіо- чи відеопродукції через обмеження файлової системи, але це не знецінює iPad як комп’ютер. Є безліч неймовірно потужних додатків, які дозволяють використовувати iPad у вирішенні складних завдань».

Джерело: https://itechua.com/

З’явився новий кнопковий телефон Nokia

То скільки «живе» смартфон?

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com