rss
04/25/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#350

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Connection Over-40 Champions 2018 MSL Season!

Ми вже звикли до перемог наших команд з FC Connection. Цього разу потішили ветерани (віком від 40 років) і достроково здобули кубок у Metropolitan Soccer League.

 

Нагадаємо, що ця ліга заснована у 1981 році і є місцем, де в спортивній боротьбі з'ясовують відносини футболісти різних вікових груп та національностей. Багато учасників різних етнічних команд свого часу грали у складі збірних своїх країн, що свідчить про високий рівень змагань. У нашій групі було заявлено 12 команд, здебільшого, вихідців з європейського континенту - конкуренція неабияка.

Цікавим та драматичним видався поєдинок минулими вихідними. В надзвичайному складному поєдинку наша команда все ж таки здобула бажане очко і стала чемпіоном Metropolitan Soccer League! У фіналі проти гравців литовського походження Liths ми змогли досягнути бажаного результату. На 6-й хвилині ударом головою рахунок відкрив Владислав Франко. Але вже за 2 хвилини литовці зрівняли рахунок гри. Оскільки тільки перемога влаштовувала наших опонентів, вони перейшли на масовані атаки наших воріт. І, на жаль, на перерву ми йшли з рахунком 1-2 на користь суперника.

Після настанов тренера Олега Лехова наші хлопці почали атакувати вже з перших хвилин 2-го тайму. Декілька гострих моментів не принесли успіху. А на одній з контратак гості зробили рахунок 1-3. Здавалося, ніби нічого не переломить хід боротьби і «зимувати» доведеться з другим місцем. Але старання наших хлопців все ж таки дали результат. Спочатку Віталій Костюк, а згодом Василь Демидяк прицільним дальнім ударом звели рахунок до нічиєї. За останніх 15 хвилин фортуна була на нашому боці і всі спроби прибалтійців були марними. Таке важке очко виявилося вирішальним, щоб кубок опинився в руках переможців! Молодці! Слава Україні!

 

Title Title 

 

Зірковий склад:

Viktor Moskalyuk (G), 

Rostyk Labyak, 

Stepan Ambroziak (C), 

Rostyk Yatskovskyy, 

Oleh Kvas, 

Mykhaylo Kyrylyuk, 

Yura Pidgora, 

Oleksandr Podolsky, 

Oleh Lekhiv Coach,

Vitaliy Kostyuk, 

Vladyslav Franko, 

Ruslan Chum,

Vasyl Demydiak, 

Andriy Popadynets, 

Mykola Buiak,

Yaroslav Lazuta,

Romeo Ruslan Gil

Volodymyr Dubeshko,  S

tepan Bezpalko (Manager) 

Zenyk Kuzmyk (2 Manager).

 

Фото автора

Українська Католицька Освітня Фундація відсвяткувала 15-річчя організації благодійного бенкету на підтримку УКУ

Українська громада Іллінойсу відзначила 100-річчя Листопадового зриву

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com