rss
01/17/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#367

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Цьогоріч Україна експортувала продукції машинобудування на $3,6 млрд

Цьогоріч Україна експортувала продукції машинобудування на $3,6 млрд

 

Україна за січень-серпень 2018 року експортувала продукції машинобудування на 3,6 млрд доларів, що на 451,8 млн доларів більше, ніж минулого року.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) на своїй сторінці у Facebook.

«За 8 місяців 2018 ми експортували продукції машинобудування на $3,6 млрд, що на $451,8 млн більше, ніж минулого року. Але на цьому не зупиняємось, і спільно з бізнесом працюємо над тим, щоб диверсифікувати експортні ринки, створити умови для запровадження інновацій на підприємствах сектора, залучити інвестиції для розвитку діючих і відкриття нових промислових об'єктів, а також думаємо, як «виростити» українські бренди сектора машинобудування», - йдеться в повідомленні.

Саме цій проблематиці присвячені Треті національні консультації з розробки експортної стратегії для сектора машинобудування, які розпочалися 6 листопада.

Нагадаємо, Україна за вісім місяців 2018 року експортувала товарів і послуг на 31 млрд доларів. Обсяг експорту товарів у січні-серпні 2018 року збільшився порівняно зі січнем-серпнем 2017 року на 12,4%. Найбільша питома вага в українському експорті належить: продукції АПК та харчової промисловості (36,8%), продукції металургійного комплексу (26,4%), продукції машинобудування (11,7%), мінеральним продуктам (9,2%). У географічному розрізі збільшення експорту товарів за січень-серпень 2018 року відбулося до країн: Америки - на 30,4%; Європи - на 18,6%; Азії - на 10,0%; СНД - на 4,4%; Африки - на 2,9%. ЄС залишається найбільшим торговельним партнером України. Питома вага країн ЄС в експорті товарів з України у січні-серпні 2018 року становила 42,1%.

 

Укренерго хоче побудувати мережу зарядних станцій для електрокарів

 

ДП «НЕК «Укренерго» на XVІ Міжнародному форумі «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» оприлюднило проект з будівництва систем зберігання енергії з мережею зарядних станцій для електромобілів.

Про це інформує прес-служба Укренерго на сторінці компанії у Facebook.

«Компанія представила перспективні інвестпроекти з розширення можливостей мережі електропередачі, серед яких є проект з будівництва Energy storage system з мережею зарядних станцій для електромобілів вздовж центральних автодоріг та інші», - йдеться у повідомленні.

Ще один проект на виставці - інтерактивна карта приєднань для девелоперів альтернативної енергетики.

«Цей унікальний інструмент дає можливість інвесторам у відновлювальні джерела енергії швидко знайти інформацію про можливості магістральних та розподільчих мереж. А саме, про резерви потужності, кількість та характеристики наявних та майбутніх електропідстанцій у регіонах, ліній електропередач, наявність вільних комірок у тому чи іншому регіоні тощо. Онлайн-сервіс Укренерго пропонує інвесторам скористатися калькулятором вартості приєднання до мереж, щоб обрахувати майбутні витрати на будівництво електростанції», - прокоментували в Укренерго.

 

Toyota заявила про рекордно високий рівень продажів

 

Японська компанія Toyota заявила про рекордно високі обсяги продажів за півріччя, що закінчилося наприкінці вересня. Це зумовлено попитом в Азії, включаючи Китай.

Про це повідомляє NHK.

Представники компанії сказали, що загальна сума продажів склала майже 130 мільярдів доларів. Це на 3,4% більше - порівняно з тим же періодом минулого року.

Японська компанія оголосила про те, що її операційний прибуток склав трохи більше, ніж 11 мільярдів доларів, що в ієновому обчисленні є збільшенням на 15,1% порівняно з минулим роком.

Компанія підвищила свій прогноз обсягів чистого прибутку за весь 2018 фінансовий рік до приблизно понад 20 млрд доларів.

 

Найбільшу платіжну систему Японії зацікавив український ринок, - НБУ

 

Найбільша платіжна система Японії JCB, одна з п'яти найбільших платіжних систем світу, зацікавлена у виході на український ринок.

Про це повідомляє прес-служба НБУ у Facebook за підсумками зустрічі голови НБУ Якова Смолія, його першого заступника Катерини Рожкової, заступника Сергія Холода з генеральним менеджером міжнародної платіжної системи JCB Такаші Суецугу.

«JCB - найбільша платіжна система Японії й одна з п'яти найбільших платіжних систем світу за обсягом випущених платіжних карток та обсягом операцій з оплати товарів та послуг - зацікавлена у виході на український ринок», - йдеться в повідомленні.

Такаші Суецугу повідомив про зацікавленість JCB у виході на український ринок та намір подати до регулятора відповідний пакет документів найближчим часом.

Зі свого боку Смолій привітав намір JCB працювати в Україні, наголосивши, що Нацбанк виступає за конкурентне середовище на платіжному ринку та єдині правила регулювання для всіх учасників.

Згідно з даними міжнародної платіжної системи JCB, станом на кінець 2017 року власниками карток JCB були 117 млн клієнтів. Загальний річний обсяг транзакцій платіжної системи JCB склав 281 млрд дол. На сьогоднішній день платіжні картки JCB обслуговуються в 190 країнах світу. Емісію платіжних карт JCB здійснює в 23 країнах світу.

 

Держгеонадра виставлять чотири вуглеводневі ділянки на електронний аукціон

 

У найближчі 10 днів Державна служба геології та надр виставить на аукціон за процедурою електронних торгів 4 вуглеводневі ділянки.

Про це 6 листопада під час ХVI міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» сказав т. в. о. голови Державної служби геології та надр Олег Кирилюк, - повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми у межах 10 днів зможемо оголосити, мінімум, 4 ділянки для проведення аукціону», - розповів Кирилюк.

За його словами, у межах 9 областей було визначено близько 30 ділянок із площею більше, ніж 7 тис. км, які можуть бути виставлені на електронні торги.

«За даними ділянками уже проведено низку заходів. Вони скеровані для погодження у обласні ради. Полтавська рада уже погодила 2 ділянки з тих, які ми виставлятимемо найближчим часом», - додав Кирилюк.

Також у шельфі Чорного моря визначено близько 14 ділянок, які можуть бути виставлені на конкурс. Але на сьогодні уряд ще не визначив, чи будуть ці ділянки виставлені на аукціони, чи передані на конкурс за угодою з розподілу продукції.

Говорить бюджет. Основні пріоритети державного кошторису на 2019-й

Лінь на роботі: причини та способи боротьби

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com